REKLAMA

Duże utrudnienia na trasie do Warszawy. Dwa zderzenia trzech aut w Słupnie [ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. nadesłane przez czytelnika

Tuż przed południem we wtorek w Słupnie doszło do zderzenia trzech aut. Ruch na miejscu zdarzenia odbywa się wahadłowo. Jedna osoba została przewieziona do szpitala. Godzinę później niedaleko zderzyły się ze sobą kolejne trzy pojazdy.

Komenda Miejska Policji w Płocku poinformowała, że 8 listopada około godziny 11.49 w Słupnie na ul. Warszawskiej miało miejsce zdarzenie z udziałem trzech aut osobowych.

PowiązaneTematy

– 43-latek kierujący renault nie dostosował prędkości oraz nie zachował bezpiecznej odległości od pojazdu poprzedzającego, uderzył w tył forda, ten z kolei siłą uderzenia zderzył się z citroenem, którego kierowca wykonywał manewr skrętu w lewo. Do szpitala na badania pojechała 59-letnia pasażerka z forda – informuje asp. Krystyna Kowalska z KMP w Płocku.

Jak informują policjanci, wszyscy kierowcy byli trzeźwi. Ruch na miejscu odbywa się wahadłowo. Utrudnienia mogą potrwać do koło 15.30.fot. nadesłane przez czytelnika

Godzinę później (12.43) kilkaset metrów dalej doszło do kolejnego zderzenia trzech pojazdów.

– W miejscowości Słupno na ul. Krótkiej 78-letni kierowca opla astry nie zachował bezpiecznej odległości od pojazdu poprzedzającego, w wyniku czego uderzył w tył renaulta, a ten z kolei w toyotę – wyjaśnia asp. Krystyna Kowalska.

Z tego zdarzenia do szpitala przewiezione zostały pasażerka z renaulta i kierująca toyotą. Utrudnienia potrwają kilka godzin, ruch odbywa się wahadłowo.

fot. nadesłane przez czytelnika

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. Włodarz says:

    Z Płocka pobudowac w Słupnie w terenie zabudowanym autostradę będzie szybciej jeździli swoimi limuzynami

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU