REKLAMA

Drzwi otwarte dla uczniów i przyszłych studentów

REKLAMA

Wybieracie się na Politechnikę? Chcecie zobaczyć sale i laboratoria największej płockiej uczelni? A może szukacie odpowiedniego gimnazjum czy liceum? Już niedługo będziecie mieli okazję zapoznać z płocką filią Politechniki Warszawskiej oraz Zespołem Szkół nr 3 podczas drzwi otwartych.

8 kwietnia od godziny 10.30 w Gmachu Głównym PW przy ulicy Łukasiewicza 17 przyszli absolwenci szkół ponadgimnazjalnych będą mogli zapoznać się z ofertą studiów. Tego dnia będzie można uzyskać też informacje na temat zasad rekrutacji i warunków studiowania na Politechnice Warszawskiej.

– W programie przewidziano także zwiedzanie pracowni i laboratoriów, pokazy osiągnięć kół naukowych, występ zespołu Masovia, konsultacje z doradcami zawodowymi, konkursy z nagrodami – zapewniają organizatorzy.

Pod hasłem „Recept na sukces” odbędą się natomiast drzwi otwarte w Zespole Szkół nr 3 w Płocku, które zaplanowano również na 8 kwietnia, w godz. 15.30-18.Uczniowie klas szóstych szkół podstawowych oraz trzecich gimnazjów wraz z rodzicami będą mogli zapoznać się z pełną ofertą edukacyjną na rok szkolny 2016/2017, zwiedzić sale dydaktyczne, bibliotekę, świetlicę, pracownie informatyczne i przedmiotowe.

– Będzie to też okazja do porozmawiania z uczniami, dyrekcją i nauczycielami naszej szkoły – zapewniają organizatorzy. – Goście zobaczą ciekawe prezentacje, wezmą udział w pokazach i quizach, a w auli będą mogli obejrzeć program artystyczny. Czekają na nich również przygotowane przez uczniów niespodzianki – dodają.

Wstęp na wydarzenia jest wolny.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU