REKLAMA

Daewoo jechało wężykiem. Za kierownicą kompletnie pijana starsza kobieta

REKLAMA

W czwartek policjanci z Posterunku Policji w Radzanowie zatrzymali do kontroli daewoo. Za kierownicą pojazdu siedziała kompletnie pijana kobieta, która gminną drogą jechała „wężykiem”.

8 kwietnia Policjanci z Posterunku Policji w Radzanowie podczas popołudniowego patrolowania gminnych dróg zauważyli daewoo, którego kierująca miała wyraźny problem z utrzymaniem prostego toru jazdy. Mundurowi postanowili przerwać tę niebezpieczną jazdę, zanim na drodze dojdzie do tragedii.

PowiązaneTematy

– Jak się okazało, za kierownicą pojazdu siedziała kompletnie pijana kobieta. Badanie policyjnym alkomatem wykazało u 63-latki blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali kobiecie prawo jazdy – informuje mł. asp. Marta Lewandowska oficer prasowa KMP w Płocku.

Nie była to jedyna osoba, która wsiadła za kierownicę po spożyciu alkoholu. Kilkanaście minut po północy 9 kwietnia mundurowi z Wydziału Ruchu Drogowego płockiej komendy policji, na osiedlu Podolszyce, zatrzymali do kontroli kierującego dacią. Podróżujący wraz ze swoją znajomą 22-latek zbadany został na zawartość alkoholu w organizmie.Policyjne urządzenie wykazało u mieszkańca powiatu płockiego blisko półtora promila alkoholu. Kontrola wykazała kolejne przewinienie młodego kierowcy. Jak się okazało, 22-latek nie posiadał w ogóle uprawnień do kierowania pojazdami.

Niedopowiedzianym kierowcom grozi kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna i zakaz prowadzenia pojazdów.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU