REKLAMA

Dachowanie auta. W środku pijany mężczyzna, twierdzi że nie jechał sam [ZDJĘCIA]

REKLAMA

W poniedziałek wczesnym popołudniem w gminie Bielsk doszło do dachowania samochodu osobowego. Na miejscu zdarzenia znajdował się nietrzeźwy mężczyzna, który stwierdził, że nie jechał sam, ale towarzysze podróży oddalili się…

Do tego zdarzenia doszło 18 maja około godz. 13.30 w miejscowości Dębsk (gm. Bielsk). Jak informują strażacy z OSP Bielsk, miało tam miejsce dachowanie samochodu osobowego.

– Na miejscu zdarzenia policjanci zastali jednego mężczyznę, który stwierdził, że podróżowały z nim inne osoby, ale oddaliły się z miejsca zdarzenia – wyjaśnia mł. asp. Marta Lewandowska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku. – Mężczyzna nie odniósł obrażeń, a badanie stanu trzeźwości wykazało u niego ponad promil alkoholu w organizmie – dodaje oficer prasowa płockiej policji.Na miejscu zdarzenia policjanci wykonują czynności – prowadzone postępowanie ma wyjaśnić wszelkie okoliczności tego zdarzenia.

W działaniach brały udział dwa zastępy JRG1 Państwowej Straży Pożarnej w Płocku, jeden zastęp OSP Bielsk, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz policja.

Fot. OSP Bielsk
Fot. OSP Bielsk
Fot. OSP Bielsk
Fot. OSP Bielsk
Fot. OSP Bielsk

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. Bolo says:

    Ja też nie jechałem a zabrane mam na 4lata tak karzą sądy w Polsce winy czy nie winy aby ukarać to jest najważniejsze a jak jeszcze byłeś piany to masz po zamiatane bo napewno ty kierowałeś

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU