REKLAMA

Czytelnik: Czy znaczek na kierownicy pozwala jechać na czerwonym? [FILM]

Kierowcy po Płocku

REKLAMA

W naszym cyklu „Kierowcy po Płocku” prezentujemy kolejny materiał przesłany przez naszego czytelnika. Tym razem zarejestrował przejeżdżanie na czerwonym świetle.

Filmik, który otrzymaliśmy od czytelnika, dotyczy sytuacji na przejściu dla pieszych przy ul. Bielskiej w Płocku, w pobliżu cmentarza, do której doszło 15 lipca, kilka minut przed godz. 20.

– Czy znaczek bmw na kierownicy daje prawo przejazdu na czerwonym świetle na przejściu dla pieszych? – napisał świadek tego zdarzenia.Co sądzicie o takim zachowaniu kierowcy?

Jeśli zarejestrowaliście podobne zdarzenia na terenie Płocka i powiatu płockiego, dajcie nam znać – będziemy publikować takie filmy, aby zwrócić uwagę na problem nieprawidłowego zachowania kierowców na drogach. Filmiki możecie przesłać w wiadomości prywatnej na naszym Facebooku lub np. wysyłając link na nasz KONTAKT do filmu zamieszczonego na wetransfer.com.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 8

 1. Skarpa says:

  To konfident błysnął

  • NN says:

   Kolega czy rodzina?
   Cóż Bryka Młodego Wieśniaka zobowiązuje??!

  • Stach says:

   Te skarpa. Łeb to masz pusty jak dzban. Ciekawe jakby twoja kobita z dzieciakiem w wozku weszla w tym czasie na pasy. Widziales jaka to byla predkosc?? To nie byl skret bez kierunku. Tylko przelot na pelnej pycie na czerwonym. Jak chcesz to sie mozemy spotkac. To 4 skarpy ci zrobie ośle!

 2. Janek says:

  Potrzeba wiecej policji z nieoznakowymi samochodami Januszi trzeba poskromic a pieniadze za mandaty też się przydadzą na specjalne cele

 3. NN says:

  Nie, to janusze uważają, że im wolno wszystko. Wymuszanie, nie używanie kierunkowskazów, zmiana pasa na pałę, to tylko kilka. A potem piszą, że się na nich uwzieli .

  • gość says:

   ale widocznie janusze są dzięki temu tacy bogaci – w nocy czy deszczu nie zapalają świateł, tylko ledy z przodu, więc nie wymieniają żarówek. kierunkowskazy też nieużywane. tylko pewnie wnętrze wygniecione, żeby zmieścić ego. i właściwie widać – czym droższy samochód, tym myśli, że mu więcej wolno

 4. Xyz says:

  Kupuja kamerki żeby siedzieć z Grażyna przy piwie i popcornie i co by tu zamieścić w necie? Najlepsze jest to że tacy kamerowicze nie widzą własnych błędów na drodze ale cudze i owszem i tylko podj..c gdzie trzeba. Wystarczy popatrzeć co driverzy wrzucają na Stop chama i to czesto chyba nie świadomie na siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU