CM Medica otwiera specjalną poradnię dla dzieci

REKLAMA

PowiązaneTematy

Spółka Centrum Medyczne Medica (dawna Orlen Medica) postanowiła uruchomić poradnię dla dzieci – zarówno zdrowych, jak i chorych – w jednym miejscu. Już od września wszystkie poradnie tej spółki będą mieściły się w jednym budynku – przy ul. Kutrzeby 11. Aby podkreślić wagę wydarzenia i jednocześnie zaprosić pacjentów do nowego miejsca, przygotowano piknik dla całych rodzin.

Nowa poradnia dla dzieci już od 1 września będzie działała w pomieszczeniach po byłym szpitalu prywatnym przy ul. Kutrzeby. Zostanie tam też przeniesiona poradnia dzieci zdrowych wraz z punktem szczepień, która dotychczas mieściła się przy ul. Chemików. Teraz rodzice w jednym miejscu będą więc mieli wszystkie poradnie dla dzieci, czyli:
– poradnię podstawowej opieki zdrowotnej,
– poradnię dzieci zdrowych,
– punkt szczepień dla dzieci,
– poradnię alergologiczna dla dzieci.

Poradnia dzieci zdrowych będzie miała oddzielne wejścia, aby uniknąć kontaktu dzieci zdrowych z chorymi.

– Chcemy stworzyć pełną, kompleksową ofertę dla naszych małych pacjentów – mówi Artur Krawczyk, prezes zarządu CM Medica Grupa PZU. – Wykorzystaliśmy część budynku po dawnym szpitalu prywatnym, żeby zapewnić dzieciom i ich rodzicom pełen komfort. Wkrótce uruchomimy szereg usług dodatkowych, skierowanych właśnie do dzieci, w tym rehabilitację, diagnostykę USG czy porady specjalistyczne. Powstanie w tym miejscu pierwsza w Płocku, tak kompleksowa poradnia dla małych pacjentów – wyjaśnia.

magda_femme
Magda Femme

Spółka z tej okazji zaprasza na wielki piknik rodzinny, który odbędzie się 6 września na placu przed przychodnią CM Medica przy ul. Kutrzeby 11 od godziny 11 do 17. Zaplanowano na ten dzień szereg atrakcji – gry i zabawy rodzinne czy darmowe porady medyczne. Każdy nowy pacjent przychodni otrzyma specjalny gadżet. Nie zabraknie malowania buziek, wielkich baniek mydlanych, darmowej waty cukrowej i popcornu.

W trakcie pikniku odbędą się warsztaty plastyczne, dzięki którym można wygrać fotelik samochodowy marki Maxi-Cosi. A o godzinie 15 z piosenkami dla dzieci wystąpi piosenkarka Magda Femme, która da 40-minutowy koncert.