REKLAMA

Ciało na Podolszycach. Zatrzymany syn zmarłego

REKLAMA

3 czerwca płocka policja otrzymała zgłoszenie o zwłokach, znajdujących się w jednym z mieszkań na Podolszycach. Zmarły mężczyzna miał widoczną ranę głowy.

W Płocku na osiedlu Podolszyce, 92-letnia kobieta wraz ze swoim 58-letnim synem powiadomiła policję, że po powrocie do domu znalazła zwłoki swojego 95-letniego męża.

– Mężczyzna miał widoczną ranę głowy – informuje Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. – Na miejscu policjanci, pod nadzorem prokuratora, wykonali oględziny mieszkania i zwłok, ciało zostało zabezpieczone w prosektorium – dodaje rzecznik.

W związku z tą sprawą, do wyjaśnienia został zatrzymany syn zmarłego, 58-letni mieszkaniec Płocka.

W miniony weekend doszło również do jednego wypadku – potrącenia pieszej, o którym już pisaliśmy, a także 21 kolizji – 13 w Płocku i 8 w powiecie. Policja zatrzymała także nietrzeźwego kierowcę w Płocku na Al. Jachowicza, 30 osób doprowadzono do izby wytrzeźwień.Potrącenie pieszej przy Małachowiance

Nie próżnowali też złodzieje. Między 3 a 4 czerwca nieznani sprawcy włamali się do garażu w miejscowości Gilino (gm. Bielsk), z którego skradli elektronarzędzia o wartości ok. 1300 zł. 3 czerwca w Płocku przy ul. Tumskiej skradziono portfel wraz z dokumentami, natomiast 5 czerwca w Płocku przy ul. Strzeleckiej, w markecie spożywczo-przemysłowym, skradziono alkohol o wartości 479 zł. W tym ostatnim przypadku sprawca został zatrzymany przez obsługę marketu i przekazany policji.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU