REKLAMA

Chciał ukryć się przed policją, więc… zmieniał wygląd

REKLAMA

Płoccy policjanci zatrzymali 43-latka, który próbował uniknąć odpowiedzialności za przestępstwa, często zmieniając swój wygląd. Mężczyzna włamywał się do samochodów i okradał drogerie.

Skuteczne działania policjantów z Komisariatu Policji w Płocku doprowadziły do zatrzymania 43-latka, który włamywał się do zaparkowanych pojazdów i kradł pozostawione w nich wartościowe przedmioty. Jego łupem padały również kosmetyki z płockich drogerii.

Przebiegły płocczanin za każdym razem zmieniał swój wygląd, aby uniknąć odpowiedzialności. Jego plan legł w gruzach, dzięki dobrej pracy operacyjnej policjantów. Funkcjonariusze z dużą starannością i dociekliwością analizowali zgłoszenia, dotyczące wybijania szyb w zaparkowanych pojazdach i kradzieży pozostawionych w ich wnętrzu przedmiotów oraz kradzieży kosmetyków w płockich drogeriach.– Schemat działania sprawcy był podobny. Za każdym razem zakrywał dokładnie twarz, ale też zmieniał swoją stylizację. Dbał również o to, aby nie być zauważonym przez przypadkowych przechodniów. Myślał, że dzięki tej taktyce uniknie odpowiedzialności, ale staranna i wnikliwa praca kryminalnych z Komisariatu Policji w Płocku postawił kres tym przestępczym działaniom – opowiada mł. asp. Marta Lewandowska, oficer prasowa KMP w Płocku.

Podejrzewany o liczne przestępstwa 43-latek, już w sobotę został zatrzymany przez policjantów. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie płocczaninowi zarzutów dotyczących włamań, kradzieży oraz uszkodzeń mienia. Mężczyźnie grozi kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU