Casting na Niezwykle Pięknych

REKLAMA

28 maja osoby niepełnosprawne, które interesują się modą mogą zgłosić się na casting do projektu „Niezwykle Piękni”, realizowanego w ramach Płockiego Centrum Osób Niepełnosprawnych – Centrum Filmu, Tańca, Fotografii, Mody i Urody.

Chętni mają czas dzisiaj do godz. 15. Spotkanie odbędzie się w Domu Pomocy Społecznej przy ulicy Krótkiej 6A w Płocku. Wśród osób, które wezmą udział w castingu zostanie wybrana finałowa dwunastka, która – razem z dwunastką wolontariuszy z Płockiego Wolontariatu – będzie w każdy ostatni wtorek miesiąca uczestniczyć w warsztatach wizerunkowych (spotkania ze stylistką, fryzjerem i kosmetyczką) i psychologicznych (samoakceptacja, budowanie własnej wartości, poznawania potrzeb). Uczestnicy będą mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności w praktyce, w galeriach handlowych, gdzie nauczą się odpowiedniego doboru ubrań. Zorganizowane zostaną także profesjonalne plenerowe sesje zdjęciowe.

PowiązaneTematy

Na zakończenie projektu odbędzie się wernisaż fotografii, przygotowanych przez Piotra Hejke i wolontariuszkę Annę Rajewską, które następnie trafią do specjalnego kalendarza. Odbędzie się również pokaz mody zorganizowany przez stylistkę Martę Roman, podczas którego stroje będą prezentować uczestnicy programu.