REKLAMA

Były płocki radny i były wiceprezes miejskiej spółki w zarządzie PERN

REKLAMA

PERN SA od 13 grudnia ma nowych wiceprezesów. Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie spółki powołało na to stanowisko Pawła Kolczyńskiego oraz Włodzimierza Marosa.

Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie PERN SA we wtorek, 13 grudnia br. odwołało Krzysztofa Rogalę oraz Mateusza Radeckiego ze składu Zarządu, powołując jednocześnie na funkcje wiceprezesów Pawła Kolczyńskiego oraz Włodzimierza Marosa.

PowiązaneTematy

Paweł Kolczyński to znany w Płocku samorządowiec, płocki radny kadencji 2006-2010 oraz 2010-2014. Jest doświadczonym menedżerem, radcą prawnym oraz wykładowcą akademickim. Ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, a także Europejskie Studia Specjalne w Centrum Studiów Europejskich im. Jeana Monneta przy Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Zaoczne Studia Doktoranckie na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Ukończył również aplikację sędziowską i zdał egzamin sędziowski, od 2006 roku jest radcą prawnym, członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Przez 10 lat prowadził kancelarię prawną wyspecjalizowaną w kompleksowej obsłudze prawnej podmiotu z branży logistyki paliwowej (OLPP Sp. z o.o.), w latach 2014-2016 jako radca prawny był zatrudniony w OLPP Sp. z o.o.

Posiada doświadczenie w zarządzaniu grupą kapitałową, w sprawowaniu aktywnego nadzoru właścicielskiego i ochronie interesu Skarbu Państwa oraz przygotowaniu i realizacji projektów inwestycyjnych. W latach 2018-2022 był Wiceprezesem Zarządu Agencji Rozwoju Przemysłu S.A., a w latach 2016-2018 Prezesem Zarządu Funduszu Rozwoju Spółek S.A. Jest członkiem Rady Uczelni na Akademii Mazowieckiej w Płocku, a także Przewodniczącym Mazowieckiej Regionalnej Rady Przemysłu Przyszłości.Paweł Kolczyński

Włodzimierz Maros – jest absolwentem Master of Business Administration (MBA) na uczelni im. L. Koźmińskiego. Ukończył również studia podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie w zakresie Zarządzania Wartością Przedsiębiorstwa.

Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu dużymi zespołami i strukturami korporacyjnymi. Dysponuje wiedzą o budowaniu i wdrażaniu strategii w spółkach. W ostatnich latach swoją aktywność zawodową skupiał wokół przemysłu energetycznego, w tym w latach 2019-2020 pełnił funkcję Prezesa Zarządu spółki Zakłady Urządzeń Chemicznych i Armatury Przemysłowej Chemar S.A w Kielcach, podmiotu należącego do grupy kapitałowej ARP S.A. Zdobył tam doświadczenie w przygotowaniu i przeprowadzeniu procesów połączenia Spółek Skarbu Państwa. Zaprojektował i wdrożył w spółce działania restrukturyzacyjne i naprawcze.

W okresie 2020-2022 był Wiceprezesem Elmen Sp. z o. o., podmiotu należącego do grupy kapitałowej PGE, gdzie realizował zadania w obszarze remontów i modernizacji krytycznej infrastruktury energetycznej dla PGE GiEK S.A – Elektrownia Bełchatów.

Jest członkiem Rady Nadzorczej Chemar S.A w Kielcach.

Włodzimierz Maros

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 12

 1. MBA says:

  W końcu ich docenili… Je*** PiS!

 2. dżezo says:

  muszą obdzielać bo wybory idą

 3. widz says:

  Włodzimierz Maros jak pamiętam był na początku XXI wiceprezesem ds. eksploatacji zasobów w płockim MZGK. Z tego okresu nie wymieniono jego osiągnięć i sukcesów?

 4. MisiekZKS says:

  To dlatego gowinowcy latają teraz za republikanami. Nawet w Brukseli byli. Jak ten z ptakiem w nazwisku zaraz wskoczy gdzieś na posadę to bedzie to koniec pisiorstwa w Płocku

 5. Ktos says:

  Przecież to chorągiewka. Już nie człowiek Gowina tylko Bielana :) Ewakuował się do Republikanów po tym jak spuścili Gowina :)
  A jeszcze wcześniej był w PiS

 6. Wyksztalcone inaczej says:

  Jakie to mundre I wyksztalcone chlopaki.W terminie czesne placili I zaowocowalo.

 7. Nick says:

  Niech ludzie otworzą wreszcie oczy i w najbliższych wyborach zmienią tą władze. A może wreszcie choć raz nastał by prezes co to chociaż wie jak ropa wygląda? W taki sposób to pora uciekać z tego kraju.

  • TakMyślę says:

   Jak wreszcie (znów) dojdą do władzy różowe lub czerwone zapewne tak będzie, ino czekać :)

 8. Zbieżność nazwisk nieprzypadkowa... says:

  :-))

 9. Lolek says:

  Ahahahahahha PiS obsadza w spółkach ludzi Porozumienia Gowina i przeciwników PiS :) ahahahahahaha

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU