REKLAMA

Błyskawiczne metamorfozy – pani Kasia

REKLAMA

Ile razy chciałyście zmienić coś w swoim sposobie malowania się lub fryzurze? Jak często patrzyłyście w lustro myśląc, że wyglądacie na zmęczone, zaniedbane, mało kobiece… Wraz z Salonem Urody Abacosun oraz stylistką fryzur Anną Karpińską, rozpoczęłyśmy nasze Błyskawiczne Metamorfozy, dzięki którym pokażemy Wam, jak szybko możecie poczuć się piękne. Jako pierwszą zmieniłyśmy panią Kasię.

Dwa tygodnie temu ogłosiliśmy  na łamach PetroNews, że poszukujemy pań, które chcą zmienić coś w swoim wyglądzie. Otrzymaliśmy mnóstwo Waszych zgłoszeń – wzruszających, chwytających za serce. Każdej z Was chciałyśmy pomóc, ale na razie musiałyśmy wybrać pierwszą uczestniczkę Błyskawicznych Metamorfoz.

Po wspólnych, długich naradach, zdecydowałyśmy – to pani Kasia pojawi się w pierwszym odcinku. Przesyłając zdjęcie swojej nieco zmęczonej twarzy, pani Kasia tak uzasadniała chęć uczestnictwa w programie:

Mam na imię Kasia, mam 24 lata. Bardzo bym chciała przejść szybką metamorfozę, ponieważ czuję się mało atrakcyjna. Myślę, że po metamorfozie wykonanej przez profesjonalistki, będę miała piękną fryzurę i śliczny makijaż. Poczuję się piękna…

Zaprosiłyśmy panią Kasię do Salonu Urody Abacosun, gdzie stylistka fryzur Anna Karpińska obejrzała fryzurę naszej uczestniczki, sprawdziła stan włosów i w myślach już układała plan działania. Iwona Tunyan natomiast zachwyciła się ogromnymi oczami pani Kasi, wiedząc już, co należy wyeksponować podczas metamorfozy. My zaś zrobiliśmy nieco zawstydzonej skupioną na niej uwagą uczestniczce wiele zdjęć, obrazujących, jak wygląda przed naszą zmianą.

W umówiony dzień panie przystąpiły do pracy. Ciemne włosy pani Kasi zostały skrócone i rozjaśnione, a do sesji zdjęciowej Ania Karpińska dodatkowo zakręciła i fantazyjnie upięła warkoczem nową fryzurę. Iwona Tunyan mogła już przystąpić do perfekcyjnego makijażu. Oczywiście, głównym elementem były tu fantastyczne oczy młodej kobiety. Po kilku godzinach efekt mogliśmy podziwiać już wszyscy. Również pani Kasia, która zobaczyła się w lustrze dopiero po zakończeniu pracy fryzjerki i wizażystki.Jaka była reakcja naszej uczestniczki? – Czuję się piękna – przyznała, przeglądając się w lustrze…

Jeśli Wy również chcecie wziąć udział w naszej akcji, jeśli nie boicie się pokazać, jak zmienia się Wasza twarz, przesyłajcie zgłoszenia do błyskawicznej metamorfozy na KONTAKT.

Metamorfozy będą przeprowadzane raz w miesiącu. Aby się zgłosić, należy przesłać zdjęcie swojej twarzy, numer kontaktowy oraz uzasadnienie, dlaczego chcecie poddać się szybkiej metamorfozie. Na zgłoszenia czekamy do 9 października. Na pamiątkę wykonamy Wam zdjęcie przed i po metamorfozie, zamieścimy je również na portalu PetroNews.pl i w gazecie PetroNews.

Uwaga – wybrana uczestniczka będzie zobowiązana do podpisania oświadczenia o wyrażeniu zgody na publikację zdjęć w PetroNews. Mogą zgłaszać się również te panie, które już przesłały swoje zdjęcia w poprzedniej edycji. Zapraszamy!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 2

  1. KAsi says:

    fryzura fajna, ale strasznie postarzający makijaż. Pani wygląda na 35 lat a nie 24 :(

  2. . says:

    jakby schudła z 50 kg to poczułaby się atrakcyjnie, może…niestety metamorfoza nic nie dała..cały czas zj***ny ryj został i wielkie dupsko !!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU