REKLAMA

Blisko 150 km/h w terenie zabudowanym. Kara była wysoka [FILM]

REKLAMA

Mazowiecka Grupa SPEED w minionym tygodniu ujawniła blisko tysiąc wykroczeń, z czego ponad 700 dotyczyło przekroczeń prędkości. Niechlubnym rekordzistą okazał się 31-letni kierowca, który w terenie zabudowanym poruszał się z prędkością 149 km/h.

W minionym tygodniu policjanci mazowieckiej grupy SPEED ujawnili aż 978 wykroczeń na drogach garnizonu, z czego 702 dotyczyło przekroczenia dopuszczalnej prędkości. Sześciu kierujących zdecydowało się jechać powyżej 100 km/h na obszarze zabudowanym. Do sądów zostało skierowanych 21 wniosków o ukaranie sprawców wykroczeń, policjanci zatrzymali 8 praw jazdy oraz 32 dowody rejestracyjne, zatrzymali też 5 pijanych kierowców oraz 2 kierujących, którzy kierowali pomimo orzeczonego sądowego zakazu.

PowiązaneTematy

Rekordzista we wtorek, 6 grudnia br. został namierzony przez policjantów Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach, którzy podczas patrolu drogi w miejscowości Gołąbek (pow. siedlecki) dokonali za pomocą wideorejestratora pomiaru pojazdu osobowego. Kierowca osobówki w obszarze zabudowanym poruszał się z prędkością 149 km/h – zgodnie z nowym taryfikatorem 31-latek otrzymał mandat w kwocie 2500 zł i 15 pkt. karnych oraz na okres 3 miesięcy stracił swoje prawo jazdy.Dzień później, 7 grudnia br. grójeccy policjanci wchodzący w skład Mazowieckiej Grupy SPEED w miejscowości Branków zatrzymali do kontroli 20-latka, który kierując volkswagenem w obszarze zabudowanym przekroczył dopuszczalną prędkość o 57 km/h. Tym razem kierowca otrzymał mandat karny w kwocie 1500 zł i 13 pkt. karnych. Policjanci „drogówki” zatrzymali mu również prawo jazdy na czas 3 miesięcy.

Fot. Zespół Prasowy KWP zs. w Radomiu
Fot. Zespół Prasowy KWP zs. w Radomiu

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 3

  1. jebacpis says:

    Policyjna grupa speed to kmioty bez szkoly.
    ja po lesie jezdze 220kmh i sram na was

  2. Anonim says:

    teren zabudowany jak w „Misiu”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU