REKLAMA

Bił, wyzywał i poniżał swoją matkę. Groził jej pozbawieniem życia…

REKLAMA

Za zamkniętymi drzwiami matka 40-letniego mieszkańca gminy Sannik (pow. gostyniński) przeżywała koszmar. Syn znęcał się nad nią psychicznie i fizycznie, groził jej śmiercią. Teraz najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie zatrzymali 40-letniego mieszkańca gminy Sanniki, który podejrzany jest o znęcanie się psychiczne i fizyczne nad swoją matką. Awantury odbywały się za zamkniętymi drzwiami mieszkania. Matka była bita, wyzywana, poniżana, a syn groził również, że ją zabije.

– Mężczyzna po zatrzymaniu usłyszał zarzut znęcania się nad matką w warunkach recydywy. Na postawie zgromadzonych przez policjantów dowodów w sprawie, sąd zastosował wobec mieszkańca gminy Sanniki tymczasowy areszt na okres 2 miesięcy – informuje asp. Żaneta Kołodziejska, oficer prasowa gostynińskiej policji.Jak się okazuje, to już kolejne takie przestępstwo popełnione przez mieszkańca gminy Sannik, w związku z czym może spodziewać się wyższej kary.

– Pamiętajmy! Przemoc w rodzinie nie jest sprawą prywatną, jest przestępstwem ściganym przez prawo. Wykorzystywanie, bicie i krzywdzenie osób bliskich jest przestępstwem, takim samym, jak przemoc wobec obcych. Jeżeli wiesz, że osobie z twojego otoczenia dzieje się krzywda, nie czekaj! Powiadom Policję lub najbliższy Ośrodek Pomocy Społecznej – apeluje gostynińska policja.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU