REKLAMA

Bezpłatne konsultacje z fizjoterapii oddechowej już w weekend

REKLAMA

Porady fizjoterapii oddechowej podczas sierpniowego Miasteczka Zdrowia cieszyły się dużą popularnością. To temat szczególnie ważny w okresie pandemii koronawirusa, dlatego PKN ORLEN oraz Instytut Gruźlicy i Chorób Płuc z Warszawy zapraszają na bezpłatne konsultacje.

Koronawirus Sars-CoV-2 atakuje głównie układ oddechowy. Jednak nie jest to jedyna przyczyna chorób tej części naszego ciała – Polacy coraz częściej zapadają na choroby dróg oddechowych. Inicjatywa PKN ORLEN oraz Instytutu Gruźlicy i Chorób Płuc jest więc niezmiernie ważna.

Bezpłatne konsultacje odbywać się będą w CM Medica, mieszczącej się w płockiej galerii Atrium Mosty (ul. Tysiąclecia 2A) w sobotę, 16 października w godzinach 9.00-14.00. Punkt będzie przyjmował chętnych mieszkańców Płocka i powiatów płockiego, sierpeckiego oraz gostynińskiego. Czas trwania konsultacji wynosi 30 minut, a poprowadzi je specjalista z Instytutu Gruźlicy i Chorób Płuc w Warszawie.

Rejestracja pod numerem telefonu: 22 431 23 50.Dlaczego po przebyciu COVID-19 trzeba zbadać płuca? „Dochodzi do dewastacji miąższu płuc” [WYWIAD]

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Kolejny Artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU