Awaria w ratuszu. Czy sesja Rady Miasta Płocka będzie w Orlen Arenie?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

16 stycznia w auli Urzędu Miasta Płocka miało odbyć się spotkanie z Angielką Patricią Cowern, co jest jednym z punktów wydarzenia Festiwal Zorzy Polarnej. Jednak z powodu awarii nagrzewnicy, spotkanie przeniesiono do Orlen Areny. Czy podobnie stanie się ze styczniową sesją Rady Miasta Płocka?

O awarii nagrzewnicy powiadomiono nas przy realizacji materiału ze spotkania z Patricią Cowern. Zaproszeni goście i uczestnicy spotkania musieli przedostać się do Orlen Areny, ponieważ pomieszczenia w Domu Darmstadt również nie były dostępne.

Festiwal Zorzy Polarnej – zobacz “Kolory Arktyki”

Informację potwierdził też Hubert Woźniak z zespołu ds. kontaktów z mediami płockiego urzędu miasta. – Tak, to prawda, że nagrzewnica się zepsuła. Na tę chwilę nie wiem jednak, gdzie mogłaby się odbyć sesja. Być może do tego czasu nagrzewnica zostanie naprawiona – powiedział.

Powstaje więc pytanie, czy w ciągu dziesięciu dni uda się naprawić dość stare urządzenie. Jeśli nie, sesję Rady Miasta Płocka, którą zaplanowano na 26 stycznia, trzeba będzie przenieść, być może również do Orlen Areny.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji