REKLAMA

Auto wpadło przez ogrodzenie na posesję. Ranny kierowca

REKLAMA

W przypadku tego zdarzenia można mówić o szczęściu w nieszczęściu. Samochód wypadł z drogi, przejechał przez ogrodzenie prywatnej posesji i upadł na bok, w pobliżu domu mieszkalnego. Na szczęście nikogo nie było na podwórku, ranny został jedynie kierowca pojazdu.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 1 lipca, około godziny 13 na drodze krajowej nr 50, w miejscowości Rębowo.

– Po dojechaniu na miejsce okazało się, że kierowca samochodu osobowego podczas manewru wyprzedzania stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi, niszcząc ogrodzenie prywatnej posesji, po czym przewrócił się na bok, kilka metrów od budynku mieszkalnego – relacjonują strażacy z OSP Rębowo, która prowadziła działania na miejscu zdarzenia.

Strażacy udzielili pierwszej pomocy kierowcy, zabezpieczyli też miejsce wypadku, a z przewróconego na bok samochodu odłączyli akumulator. Ze względu na podejrzenie wycieku benzyny z pojazdu, postawiono go na koła i zlano pianą.– Jedynym poszkodowanym w zdarzeniu został kierowca samochodu osobowego. Został on przekazany zespołowi pogotowia ratunkowego i zabrany do szpitala – informują strażacy z OSP Rębowo.

W akcji wzięły udział 2 zastępy OSP Wyszogród, 1 zastęp OSP Rębowo, 2 zastępy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 3 PSP w Płocku, zespół pogotowia ratunkowego oraz policja.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. Melon says:

    Zygmunt C.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU