Atak na Kwiatka. Ukradli butelkę piwa i czapkę

REKLAMA

W nocy z 2 na 3 sierpnia trzech mężczyzn zostało zaatakowanych na ul. Kwiatka. Dwaj mężczyźni ukradli im butelkę piwa, czapkę bejsbolową, a jednemu z pokrzywdzonych uszkodzili okulary. Jeszcze tej samej nocy zostali zatrzymani przez patrol policji.

W sobotnią noc, około godz. 1 na ul. Kwiatka trzech mężczyzn w wieku 24 lat (mieszkańców powiatu płockiego) zostało zaatakowanych przez dwóch młodych mężczyzn, którzy ukradli im butelkę piwa i czapkę. Uderzyli również w twarz jednego z pokrzywdzonych, przez co uszkodzili mu okulary.

PowiązaneTematy

Pokrzywdzeni zgłosili to zdarzenie patrolowi policji, który spotkali na ulicy. Funkcjonariusze przeszukali okolice ul. Kwiatka i zatrzymali dwóch sprawców rozboju. Okazało się, że mężczyźni to bracia w wieku 23 i 21 lat, mieszkający w Płocku. Znaleziono przy nich skradzione przedmioty. Sprawcy zostali zatrzymani w policyjnym areszcie.

W sobotę zostali doprowadzeni do prokuratury, gdzie przyznali się do dokonania rozboju. Prokurator zastosował wobec nich środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Za dokonanie rozboju w kodeksie karnym, przewidziana jest kara od 2 do 12 lat pozbawienia wolności.