REKLAMA

24-latek może umknąłby policjantom, gdyby nie… dziurawy tłumik

REKLAMA

Gostynińscy policjanci zwrócili uwagę na auto, które było wyjątkowo głośne. Jak się okazało, kontrola drogowa, sprowokowana uszkodzonym tłumikiem ujawniła, że łodzianin prowadził z zakazem kierowania pojazdów.

Niezwykle pechową kontrolę drogową zaliczył 23 stycznia w Gostyninie na ul. Jana Pawła II łodzianin, który poruszał się pojazdem marki Lancia z nieszczelnym układem wydechowym.

PowiązaneTematy

– Uwagę policjantów z gostynińskiej drogówki przykuł pojazd maki Lancia z nieszczelnym układem wydechowym, co powodowało bardzo głośną pracę pojazdu. Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej lancię, której kierującym był 24-letni mieszkaniec Łodzi – relacjonuje mł. asp. Paweł Klimek z KPP w Gostyninie.

Nieszczelny układ wydechowy nie był jedynym przewinieniem kierowcy.– Podczas sprawdzania danych mężczyzny w policyjnych systemach okazało się, że 24-latek ma sądowy zakaz kierowania wszelkimi pojazdami mechanicznymi, obowiązujący do kwietnia 2023 roku – wyjaśnia mł. asp. Paweł Klimek.

Pojazd został zabezpieczony na parkingu strzeżonym, a koszty odholowania oraz opłatę parkingową będzie musiał uregulować mieszkaniec Łodzi. Za popełnienie przestępstwa z art. 244 kk mężczyzna odpowie przed sądem, grozi mu nawet do 3 lat więzienia.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 2

  1. Tak powinien brzmieć tytuł says:

    24-latek może umknąłby policjantom, gdyby nie… dziurawy komdom ojca

  2. pb95 says:

    Brawo policja! Tępić tych prostackich atencjuszy. Naprawdę nie rozumiem tej mody, a lubię motoryzację. Komuś trochę pobuczy, a tysiące osób nie może odpocząć w domu, bo co chwilę taki półgłówek z nielegalnym tłumikiem jedzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU