REKLAMA

Zmarłego przed śmiercią malowali farbą. Przekazano nam film

REKLAMA

Jak informowaliśmy, we wtorek, 30 kwietnia w Płocku znaleziono ciało młodego mężczyzny, którego ktoś pomalował zieloną farbą. Do naszej redakcji wpłynął film, na którym widać prawdopodobnie ostatnie chwile zmarłego.

Do zdarzenia doszło 30 kwietnia około godziny 15.30. W krzakach przy ul. Słonecznej w Płocku znaleziono ciało mężczyzny. Jak informował nas czytelnik, zmarłego ktoś pomalował zieloną farbą.

Sierż. sztab. Krystyna Kowalska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku potwierdziła, że zmarły miał na ciele plamy koloru zielonego. Czynności w tej sprawie prowadzi prokuratora, ciało zostało zabezpieczone w prosektorium.

W Płocku znaleziono ciało młodego mężczyzny. „Był pomalowany farbą na zielono”

W czwartek około południa przeprowadzono sekcję zwłok mężczyzny, która rozstrzygnie, czy do śmierci przyczyniły się osoby trzecie.Tymczasem 2 maja rano do naszej redakcji wpłynął film. Na nagraniu widać nieprzytomnego mężczyznę, którego kilku mężczyzn maluje zieloną farbą w sprayu. Sprawcy używają jego pseudonimu (nazwisko zmarłego znane jest redakcji), uderzają go po twarzy, obracają, jednocześnie farbą pryskając mu nie tylko na brzuch i plecy, ale i w twarz, w uszy…

Mężczyzna odzyskuje przytomność, ale nie jest w stanie zasłonić się przed atakiem, nieporadnie zasłania się ręką. Wygląda, jakby był pod wpływem alkoholu lub jakichś środków odurzających. Ktoś inny filmuje zdarzenie z drugiego telefonu komórkowego, ktoś cały czas się śmieje…

Ze względu na drastyczność tego filmu, szczególnie w kontekście śmierci mężczyzny, nie zdecydowaliśmy się na jego publikację. Materiały znajdują się również w posiadaniu policji.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU