REKLAMA

Uderzył w drzewo. Nie żyje młody kierowca

REKLAMA

Do śmiertelnego wypadku i 14 kolizji doszło minionej doby na drogach Płocka i powiatu płockiego. Nie zabrakło również kradzieży, w tym auta za blisko pół miliona złotych.

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło 3 grudnia około godz. 22.15 w miejscowości Kuchary (gm. Drobin).

– Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący samochodem opel astra, 19-letni mieszkaniec powiatu płockiego, z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w drzewo – informuje Krzysztof Piasek, rzecznik prasowy płockiej policji. – Kierowca jechał sam, w wyniku zdarzenia poniósł śmierć na miejscu – wyjaśnia rzecznik.Minionej doby nie zabrakło kradzieży.

  • 3 grudnia w Grabinie (gm. Łąck) włamano się do domu weselnego, z którego skradziono kosę spalinową. Wartość strat wyniosła ok. 700 zł.
  • 3 grudnia w Płocku przy ul. Targowej skradziono ciągnik siodłowy (samochód ciężarowy) DAF z naczepą KOEGEL. Wartość strat to aż około 450 tys. zł.

Gdzie radar?
4 grudnia policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego będą pełnili służbę w radiowozie nieoznakowanym z videorejestratorem w godz. 16.00 – 00.00 w Płocku oraz na terenie gm. Gąbin i Łąck.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU