REKLAMA

Stacja Innowacja – druga edycja rozstrzygnięta

REKLAMA

Jak upamiętnić bohaterów Powstania Warszawskiego? Jakie są benefity dla uczestników Pracowniczego Programu Kapitałowego? I jakich innowacji szukali pracownicy stacji? O tym w najnowszym materiale filmowym.

Pamiętamy o uczestnikach Powstania Warszawskiego
Powstanie Warszawskie zapisało się na kartach historii jako jedno z najważniejszych wydarzeń, kształtujących polską tożsamość. Było uosobieniem kluczowych wartości, takich jak patriotyzm, wolność czy determinacja w przeciwstawianiu się wrogom. Niestety, wśród kolejnych pokoleń świadomość jego znaczenia stopniowo zanika. Stąd pomysł na akcję „BohaterON – włącz historię”. W tym roku 1 sierpnia rozpoczęła się jej 4. edycja, a PKN ORLEN jest partnerem strategicznym akcji.

Pracowniczy Plan Kapitałowy
Z jakich benefitów mogą skorzystać pracownicy, którzy skorzystają z Pracowniczego Planu Kapitałowego?

– W ramach PPK udało nam się wynegocjować ciekawą ofertę benefitową, która jest unikatowa dla naszych pracowników – mówi Marcin Fidecki, Dyrektor Biura Zarządzania Wynagrodzeniami i Benefitami. – W ramach tej oferty mamy: zniżki na ubezpieczenie, preferencyjne produkty bankowe oferowane przez Alior Bank, a także szkolenia i akademie finansowe. Dodatkowo, udało nam się wynegocjować strefy zdrowia, które będziemy organizować dla pracowników Grupy Kapitałowej – dodaje.Szczegółowe informacje na ten temat będą przekazane po wakacjach.

Stacja Innowacja
Ten konkurs ma wyłaniać najlepsze pomysły, dotyczące obsługi klienta na stacjach PKN ORLEN oraz usprawnienia funkcjonowania tych obiektów. Zakończyła się już druga edycja programu, a co najważniejsze, innowacyjne pomysły pochodzą od samych pracowników stacji, którzy najlepiej znają swoją pracę i te obszary, które można ulepszyć.
Ogółem wpłynęło 227 pomysłów, 16 z nich dotarło do etapu finałowego. Przyznano 3 nagrody główne oraz 13 wyróżnień.

Koniec wakacji dla zawodników ORLEN Wisły Płock
Szczypiorniści odbyli już pierwsze treningi z udziałem kibiców, którzy również pojawili się w ORLEN Arenie. W roli sponsora generalnego klubu na dłużej pozostaje PKN ORLEN, na dłużej zostaje też bramkarz Adam Morawski.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU