Śmiertelny wypadek w Brochocinie. Nie żyje dziecko

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

O tragedii w Brochocinie (gmina Radzanowo) powiadomił nas czytelnik. W piątek doszło tam do śmierci dziecka w wyniku wypadku z udziałem quada.

– Na drodze w Brochocinie jest śmiertelny wypadek, nie żyje małe dziecko – napisał do nas czytelnik. – Wypadek był na quadzie, który wypadł z drogi – dodał.

Informację potwierdziliśmy u rzecznika płockiej policji, Krzysztofa Piaska. – Rzeczywiście, doszło do takiego wypadku dzisiaj, około godziny 17.30. Z informacji, jakie uzyskałem dotychczas wynika, że w zdarzeniu z udziałem quada zginęło 10-letnie dziecko. Nie była to kolizja z innym pojazdem, najprawdopodobniej quad wypadł z drogi. Na tę chwilę nie mam jednak wszystkich informacji, na miejscu jest prokurator, są ustalane przyczyny wypadku – wyjaśnił Krzysztof Piasek.

Aktualizacja
– Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że na prostym odcinku drogi gminnej, z nieustalonych do tej pory przyczyn, doszło do przewrócenia się quada, którym jechali 38-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu płockiego wraz ze swoim 10-letnim synem. W wyniku przewrócenia się quada, dziecko poniosło śmierć na miejscu. Dokładne okoliczności zdarzenia zostaną zbadane w toku przeprowadzonego postępowania. Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora – informuje Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji