Rentgen: Autko – Jak u nas czegoś nie ma, to nie kupi się tego nigdzie

2
Pokazano 1 z 5

W Płocku niemal każdy mieszkaniec ma swój własny samochód. Według statystyk, jesteśmy jednym z najbardziej zmotoryzowanych miast w Polsce. Widać to szczególnie o godzinie 14 w okolicach… ponad połowy miasta. Wiele samochodów, to wiele części, a jeżeli chodzi o nie, to istnieje jedno miejsce, w którym ich nie brakuje.

Kontynuujemy nasz Rentgen w płockich firmach. Tym razem odwiedziliśmy sklep Autko, gdzie przywitała nas naprawdę serdeczna i profesjonalna ekipa. Zespół musi włożyć wiele pracy w to, aby części samochodowe docierały do klientów na czas. Na czele drużyny Autka stoi Arkadiusz Pietruszewski, założyciel i prezes firmy. – Początki były takie, że działałem na powierzchni trzydziestu metrów kwadratowych, pracując jednocześnie w MPK – zdradził.

Firma powstała z obserwacji rynku. – Stwierdziłem, że będzie rynek na części samochodowe – powiedział Arkadiusz Pietruszewski. – Przez sześć lat pracowałem w komunikacji miejskiej i jednocześnie prowadziłem sklep. Doszło do momentu, w którym powiedziałem sobie „dosyć”, bo uważałem też, że jest to na tyle stabilne, że mogłem rzucić prace etatową – dodał.

Autko


Podziel się.

Patronat i artykuły sponsorowane w PetroNews.pl


Warto Przeczytać


Ostatnie Informacje