Konkurs na Dzień Kobiet: Do wygrania kolacja o wartości 200 zł w Inari Sushi [ZAKOŃCZONY]

REKLAMA

Nie masz pomysłu na niespodziankę dla kobiety swojego życia? A może jesteś kobietą i sama chcesz ufundować sobie świetny prezent na swoje święto? Mamy dla Was niesamowitą okazję. W naszym konkursie do wygrania jest kolacja dla dwóch osób o wartości 200 zł w restauracji Inari Sushi! Co trzeba zrobić, aby zgarnąć nagrodę?

Inari to japońskie bóstwo płodności, Sushi to potrawa złożona z ryżu i najrozmaitszych dodatków – natomiast Inari Sushi to idealna restauracja, do której możecie zaprosić swoich najbliższych. A najbliższa ku temu okazja będzie 8 marca w Dzień Kobiet!

PowiązaneTematy

W ten wieczór, za sprawą kulinarnych doznań, na jakie wystawione zostaną Wasze podniebienia, możecie przenieść się do Kraju Kwitnącej Wiśni. Z ogromnego menu restauracji będziecie mogli wybrać tradycyjne dania kuchni japońskiej – od kilkunastu rodzajów sushi, przez owoce morza, aż po dania grillowane.

[button href=”http://petronews.pl/inari-od-kuchni-uwaga-to-danie-uzaleznia/”]Zobacz: Inari Sushi od kuchni. Uwaga! To danie uzależnia[/button]

Mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest kolacja dla dwóch osób o wartości 200 zł! Co trzeba zrobić, aby zgarnąć tę nagrodę?

1. Wystarczy w komentarzu pod tym artykułem odpowiedzieć na proste pytanie: Jaka potrawa z kuchni japońskiej najbardziej przypadła/by Ci do gustu? Wyjaśnij w kilku słowach, dlaczego akurat ta.
2.
Wpisać swoje imię lub pseudonim oraz adres e-mail (niezbędny do wzięcia udziału w konkursie) w odpowiednim polu.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 6 marca 2014 roku do północy. Zwycięży najlepsza i najbardziej oryginalna odpowiedź (według redakcji i fundatora nagrody). Zwycięzca zostanie poinformowany o wygranej drogą mailową.

Konkurs został zakończony. Zwycięzcy zostali poinformowani o wygranej drogą mailową. Sprawdźcie swoje skrzynki!