REKLAMA

Gorące propozycje w Kinie Helios na sierpień

REKLAMA

Lato w pełni. Na gorące sierpniowe dni i wieczory Kino Helios przygotowało równie gorące propozycje dla swoich widzów. W bogatej ofercie projektów specjalnych każdy znajdzie coś dla siebie.

Kino Konesera

Jeśli lubicie produkcje znane z festiwali filmowych, ambitne i nagradzane, to właśnie dla Was Kino Helios przygotowało seanse w ramach Kina Konesera.

  • 16.08 – „Soud of metal” – wielokrotnie nagradzana opowieść o muzyce oraz przełomowych momentach i decyzjach w życiu.
  • 23.08. – „Berlin Alexanderplatz” – jeden z najciekawszych i najważniejszych tytułów tegorocznego konkursu głównego Festiwalu Filmowego w Berlinie.

30.08. – „Nomadland” – zdobywca 3 Oskarów. Opowieść drogi dla spragnionych emocji i wzruszeń.

Maraton Egzorcyzmów

Amatorów mocnych wrażeń oraz kina z dreszczykiem Helios zaprasza 13 sierpnia o godzinie 23.00 na MARATON EGZORCYZMÓW. Będzie można obejrzeć podczas niego następujące tytuły:

  • Egzorcyzmy dnia siódmego – PREMIERA!
  • Egzorcysta
  • Taśmy Watykanu
  • Belzebub.

Kino Kobiet

Helios ma również wyjątkową propozycję dla Pań! 18 sierpnia o godz.18.00 kolejna odsłona znanego cyklu „Kino Kobiet”. Ten projekt to zawsze ciekawy film, specjalnie dobrany do żeńskiej widowni, poprzedzony licznymi atrakcjami organizowanymi tuż przed seansem na sali kinowej.Sierpniowa propozycja filmowa to „Usłane różami” z pięknymi kwiatami w roli głównej – ciekawa historia o silnej kobiecie, która prowadząc szkółkę róż sięga po niekonwencjonalne rozwiązania, żeby wydostać się z długów.
Motywem przewodnim wieczoru będą zatem kwiaty – Panie w kwiatowych stylizacjach mogą liczyć na niespodzianki.

Znowu razem

Aby wyciszyć się po Maratonie Egzorcyzmów, można wybrać się do Heliosa 19 sierpnia o godz. 17.00 na wielki powrót André Rieu i jego Orkiestry. „Znowu razem!” to nowy kinowy koncert, w którym holenderski król walca zawarł ulubione fragmenty ze swoich show. Wiele z tych magicznych utworów nie było dotąd pokazywanych.

Szczegółowe informacje na temat tych oraz innych wydarzeń znajdują się na stronie www.helios.pl. Kino Helios serdecznie zaprasza: ul. Wyszogrodzka 144, Galeria Wisła.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU