REKLAMA

Tsunami zaleje kino

REKLAMA

Dzisiaj długo oczekiwana premiera filmu katastroficznego „Niemożliwe” (The Impossible), opowiadającego o jednym z najbardziej spektakularnych widowisk, jakie funduje nam natura, prezentując swoją potęgę – tsunami.

„Niemożliwe” to hiszpański dramat katastroficzny z 2012 roku, a jednocześnie anglojęzyczny debiut reżysera Juana Antonio Bayony. Historia rodziny przedstawiona została w perspektywie jednego z największych kataklizmów naszych czasów – tsunami, które nawiedziło Tajlandię w 2004 roku. Maria (Naomi Watts) i Henry (Ewan McGregor) wraz z trójką synów postanowili spędzić święta Bożego Narodzenia w samym sercu tropikalnego raju. Przepiękny hotel położony w otoczeniu palm, złocistej plaży i błękitnego oceanu wydawał się być gwarancją wymarzonego odpoczynku. Raj zamienił się jednak w prawdziwe piekło. Nad ranem od strony morza wszyscy usłyszeli przerażający huk, a chwilę później plaża, budynki i ludzie zostali zmieceni przez monstrualną falę tsunami.

Pierwsze recenzje filmu są jednoznaczne – zarówno budowanie dramaturgii, jak i doskonała charakteryzacja i wzruszający podkład muzyczny sprawiają, że bez zapasu chusteczek lepiej się na ten film nie wybierajcie. Jeśli więc jesteście przygotowani na emocje albo chcecie przetestować swoją empatię, „Niemożliwe” możecie obejrzeć już dzisiaj w Kinie Helios o godzinie 18, 20 i 22.Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 2

  1. Νіe no muszę toѕκomentowаć. Wyjątkowo dobrzе
    nаρisanе!

    My site: Szybcy i wściekli 6 online

  2. Tom says:

    Właśnie oglądałem. Przewidywalny ale efekty pokazują jaką siłę ma tsunami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU