REKLAMA

Tragiczny wypadek na DK60. Dwie kobiety nie żyją, ranne 3 osoby, w tym dziecko

REKLAMA

W niedzielę na obwodnicy Kutna doszło do tragicznego w skutkach wypadku. W wyniku zderzenia czołowego dwóch samochodów, zginęły dwie kobiety, a 4-letnie dziecko oraz dwaj mężczyźni zostali ranni.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Kutnie, 2 lutego br. około godz. 15.50 dyżurny kutnowskiej policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na obwodnicy, na drodze krajowej 60a.

– Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki BMW, 23-letni mężczyzna, z niewiadomych na chwilę obecną przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, w wyniku czego doprowadził do czołowego zderzenia z jadącym prawidłowo pojazdem volkswagen passat – wyjaśnia KPP Kutno.Śmierć na miejscu poniosły dwie kobiety, 21-letnia pasażerka bmw i 30-letnia pasażerka volkswagena. Obydwaj kierowcy oraz 4-letnie dziecko podróżujące volkswagenem zostali zabrani z obrażeniami do szpitala. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają dokładne okoliczności tego wypadku.

– Policjanci apelują o rozwagę i rozsądek na drodze oraz o ograniczone zaufanie do innych kierujących. Należy jeździć bezpiecznie, z prędkością dostosowaną do panujących warunków – natężenia ruchu, pogody, stanu nawierzchni. Apelujemy o jazdę zgodną z przepisami ruchu drogowego i zdrowym rozsądkiem. Przypominamy wszystkim użytkownikom dróg, że bezpieczeństwo na drogach zależy od nas samych – od decyzji, które podejmujemy – apeluje KPP Kutno.

fot. KPP Kutno

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 5

 1. Zawodowy says:

  Kurde wy to chyba na wróżbitów powinniście iść. Nie mówię bronię tego chłopaka bo może jest tak jak i wy piszecie a nie pomyśleliście że nie jeden 50-letni cymbal może mieć mniej oleju w głowie niż nie jeden 23 latek? Może to po prostu przypadek że miał bmw i 23 lata. Mógł zasłabnąć albo coś różne rzeczy się zdarzają a nie zaraz skojarzenie dwóch rzeczy i aby hejt. Sam jeżdżę już 7 lat zawodów ciężarówka od 21 lat na szczęście bez żadnych przygód ale też zaraz by było a bo 21 latek za kierownicą ciężarówki debil. Wiek to nie zawsze wskazanie sprawcy. Pozdrawiam

 2. Anonim says:

  Niestety sam jestem kierowcą i jak widzę że jedzie za mną rozklekotane bmw to mam już duszę na ramieniu… Szkoda mi tej kobiety i jej dziecka niestety idiotow nie brakuje…

  • Szofer says:

   A może ty jeździsz rozkletanym Passatem i dlatego masz duszę na ramieniu?

 3. Rozsądny kierowca says:

  23-letni kierowca BMW z niewiadomych na chwilę obecną przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu… Już my kierowcy wiemy, jaka to była przyczyna. Niestety często spotyka się młodych gniewnych, którzy uzbierawszy kilka złociszy kupują sobie stare BMW dla ubogich, żeby robić sobie wyścigi na drogach publicznych i nie liczyć się z innymi uczestnikami drogi.

  Wyrazy współczucia dla rodziny zmarłej pasażerki Volkswagena. Zapewne 4-letnia dziewczynka była jej córką. Oby sprawca poniósł właściwe konsekwencje własnego czynu. Obawiam się jednak, że jak zwykle dostanie 2 lata w zawieszeni una 3 i tyle.

 4. ikifar. says:

  Bmw i 23 latek. To tak jakbys Malpie dal brzytew. Predkosc szpan,laska z boku do tego jeszcze w BMW. Zabral komus idiota matke i zone a takze corke.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU