REKLAMA

Są już oficjalne wyniki wyborów. Radzanowo ma nowego wójta

REKLAMA

W minioną niedzielę odbywały się wybory przedterminowe, w których mieszkańcy gminy Radzanowo wybierali swojego wójta. W drugiej turze zwyciężył Piotr Jakubowski.

Do drugiej tury wyborów w gminie Radzanowo, która odbyła się 19 grudnia, przeszli Krzysztof Czerwiński oraz Piotr Jakubowski. Zgodnie z protokołem Gminnej Komisji Wyborczej w Radzanowie, do głosowania uprawnione były 6.673 osoby, wzięło w nim udział 3.636 osób (jedna osoba głosowała korespondencyjnie.

Nieważnych głosów oddano 59, z czego 13 z powodu postawienia znaku „X” obok nazwiska obu kandydatów, a 46 z powodu niezaznaczenia żadnego kandydata. Łącznie więc oddano 3.577 głosów ważnych.Różnica pomiędzy kandydatami była niewielka. Krzysztof Czerwiński zdobył 1.760 głosów, natomiast Piotr Jakubowski – 1.817. Tym samym to właśnie ten drugi kandydat został nowym wójtem gminy Radzanowo.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Kolejny Artykuł

Komentarze 15

 1. Gosc says:

  Różnica mała. Zarówno po wyborach w Drobinie jak i w Radzanowie widać jak dużo PSL traci w porównaniu do poprzednich wyborów. Bardzo dużo głosów muszą kupić, żeby wygrać. Jest nadzieja, że po następnych wyborach parlamentarnych już ich w Sejmie nie zobaczymy, a to będzie oznaczać upragniony koniec ten złodziejskiej partii.

 2. PIS i tuska na wsi nie kochają? says:

  Oj nie dobrze.
  Wieś też nie ogląda TVP i TVN?

 3. Anonim says:

  Bóg nie lubi Radzanowa widać. Widać to było już przed II turą.

 4. AM says:

  Brawo dla Pana, a teraz proszę się wykazać jak Pana poprzednik Ziemkiewicz.
  Bo takiego wójta jak Ziemkiewicz nie mielismy do tej pory, był dla ludzi, potrafił pozyskać pieniądze dla gminy. Nie pierdziele w stołek jak jego poprzednik Pokorski, który ciągnął z koryta ile się dało.

 5. Diego de la vega says:

  Dlaczego moje komentarze sa usuwane ?????

 6. Diego de la vega says:

  Najważniejsze będzie aby ten młody człowiek się wykazał i zrealizował swoje obietnice i nieważne do jakiej partii należy czy nie należy.Przestańcie wreszcie sie żreć kto z PiS a kto z PSL czy innej partii jak będzie dobrze rządził to mordy pozamykacie i każdy do wójta w jakieś sprawie przyjdzie

 7. Łukasz Pernej says:

  PiS praktycznie nie istnieje w powiecie. Z tego co widać, przegrywa wszystkie możliwe wybory. A gdy tylko pojawia się jakaś spontaniczna aktywność członków lub sympatyków PiS, bardzo szybko zostaje spacyfikowana. Zastanówcie się dlaczego tak się dzieje i kto za tym stoi, bo chyba nikt nie uwierzy, że „lud tak chciał”.

 8. Anonim says:

  Za gorzałe kutra dawali za głos to wygrał.

  • Metyl says:

   To tanio siem ekektorat sprzedał. Mogl choiaz jeszcze kanisterek etylinki zazadac.

 9. No way says:

  Ale nie z pls-u

 10. cds says:

  Co z tego że młody jak za lejce ciągnie PSL.

 11. Psl gorą says:

  I bardzo dobrze. Czas na młodych ludzi a nie emerytów jak w sejmie przy korycie. Tylko młodzi mogą zmienić ten kraj na lepsze.

  • znawca tematu says:

   młody nie znaczy mądry i pracowity.Miejmy nadzieję,że tak będzie w tym przypadku i będzie to mądry i pracowity gospodarz.Najgorsze są lejce i woźnica oraz zaplecze woźnicy.

   • JP says:

    Najgorsze jest to, że te lejce trzyma ,idiota z powiatu’., a młody to wybitny specjalista od powiazywania krowqom ogonów na rzadzznowskim Begnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

REKLAMA


 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU