REKLAMA

Płocki Wielki Finał „Przedsiębiorczej Kobiety”

REKLAMA

Już jutro, 14 czerwca, Wielki Finał „Przedsiębiorczej Kobiety” edycji 2015/2016. Tematem przewodnim najbliższego spotkania będzie poszukiwanie „Recepty na stres”.

Organizatorki zapewniają, że wszyscy uczestnicy podczas spotkania uwolnią się od stresu. Podczas wydarzenia przewidziano mnóstwo atrakcji. Wiele do powiedzenia będzie miał także PetroNews. Pamiętacie wiosenną przemianę naszej redaktor naczelnej? Już jutro podczas wielkiego finału będziecie mogli zobaczyć ją na żywo i przekonać się, że zdjęcia, które widzieliście w naszej gazecie to nie wynik działania programów graficznych.

[button link=”http://petronews.pl/zmieniamy-sie-na-wiosne-final/” color=”default”]Zmieniamy się na wiosnę – finał[/button]

Podczas jutrzejszego eventu będą obecne także osoby oraz firmy biorące udział w tej metamorfozie. Pojawi się salon Abacosun i Fiszbinka. Na łamach naszej gazety czy portalu nie uzyskaliście dostatecznie wyczerpującej odpowiedzi na temat wiosennych przemian? Nic straconego – wystarczy przyjść jutro do Hotelu Petropol o godzinie 16.50, dowiecie się wszystkiego.Organizatorzy na finał przygotowali jeszcze jedną atrakcję. 14 czerwca Przedsiębiorcza Kobieta gościć będzie reżyserkę filmu „Kochaj”, Martę Plucińską. Jak wiemy, film ten kręcony był w znacznej mierze w Płocku, będzie więc o czym rozmawiać.

Koszt biletów: normalny 12 zł, studencki 10 zł, pakiet 3 biletów 20 zł. PetroNews jest patronem medialnym cyklu spotkań Przedsiębiorcza Kobieta.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Popularne Dyskusje

Reklama

Przeczytaj

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU