REKLAMA

Płocki trener pojedzie do Barcelony

REKLAMA

Trener Królewskich Płock ponownie będzie szkolił  się w Barcelonie. Adam Blidzewski weźmie udział w szkoleniu, przeprowadzanym przez trenerów, pracujących w przeszłości z takimi piłkarzami jak Cesc Fabregas czy Jordi Alba.

Do stolicy Katalonii trener Królewskich pojedzie na 5 dni. 28-godzinne szkolenie, odbędzie się w pobliżu Camp Nou, stadionu klubu FC Barcelona. Na podobnym szkoleniu Adam Blidzewski był już przed rokiem.

– Bardzo się cieszę, że spotkam się po raz kolejny z moimi hiszpańskimi kolegami z Soccer Services – mówił trener. – Harmonogram kursu będzie bardziej napięty niż rok temu. Tym razem poznamy metodologię pracy z zawodnikami w wieku 14-18 lat. Wiem, że mam na tym polu braki i z chęcią je uzupełnię. Zdobyta przeze mnie wiedza pomoże przede wszystkim Królewskim piłkarkom, ale mam również nadzieję, że niektóre rzeczy będziemy mogli wprowadzić do treningu chłopców. Jestem przekonany, że dzięki temu wyjazdowi i zdobytym tam informacjom, kolejny raz podniesiemy poziom szkolenia w naszym klubie – wyjaśniał Adam Blidzewski.W marcowym kursie wezmą udział trenerzy m.in. z USA, Polski czy Finlandii.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU