REKLAMA

Płocki szpital wznawia przyjęcia pacjentów

REKLAMA

Szpital św. Trójcy w Płocku poinformował, że od soboty wznawia przyjęcia pacjentów na wszystkie oddziały. Przyjęcia zostały wstrzymane ze względu na wykrycie koronawirusa u dwóch pracowników placówki.

Zgodnie z przesłanym do nas komunikatem, Zarząd Płockiego Zakładu Opieki Zdrowotnej zdecydował o wznowieniu przyjęć pacjentów do wszystkich oddziałów Szpitala Świętej Trójcy w Płocku z dniem 25 lipca br. od godziny 19. Nadal obowiązuje jednak zakaz odwiedzin oraz porodów rodzinnych do odwołania.

– Powyższa decyzja została skonsultowana oraz zaakceptowana przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Płocku – wyjaśnia Ewa Brzosko, Specjalista ds. Komunikacji Społecznej miejskiej spółki.

Jak dodaje, od czasu stwierdzenia pierwszego zakażenia u jednego z pracowników szpitala wykonano ogółem 160 badań w kierunku zakażenia koronawirusem wśród pracowników i pacjentów Szpitala Świętej Trójcy. Jak czytamy w komunikacie, decyzja o wznowieniu przyjęć pacjentów została podjęta ze względu na to, że od 23 lipca nie został potwierdzony żaden nowy przypadek.Druga osoba zakażona w płockim szpitalu

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. Mimi says:

    Niech się w końcu wezmą do roboty Kenię, no jak na razie to tylko generują koszty o wiecznie na minusie są.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU