Płocki 6-latek obchodzi urodziny

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Czas szybko mija, więc płocczanie pewnie nawet nie zauważyli, że jedno z kin funkcjonuje już w naszym mieście 6. rok. Sam solenizant jednak nie zapomniał i przygotował dla swoich gości niespodzianki.

Przyjęcie urodzinowe zacznie się już jutro, 29 listopada i potrwa do niedzieli. Każdy kinomaniak, który kupił lub kupi bilet w dniach 21-30 listopada, wypełni formularz zgłoszeniowy, napisze oryginalne życzenia z okazji 6. urodzin Kina Helios w Płocku i wrzuci je do urny, znajdującej się w holu kina, ma szansę wygrać nagrody, m.in. rower, ufundowany przez płocki Decathlon.

Zabawa w sobotę i niedzielę rozpocznie się już przed południem, a na szczególne atrakcje mogą liczyć najmłodsi goście kina Helios w Galerii Wisła. O godz. 10 rozpoczną się zajęcia piłkarskie dla najmłodszych, które zorganizuje Akademia Piłkarska Socatots. O rozrywkę dla dzieci zadba także klaun Pajko, który stworzy balonowe zwierzątka. Około południa firma Carbogas zafunduje dzieciom magiczną godzinę pełną czarów i kolorów, malowanie buziek oraz kącik do rysowania. Nie zabraknie poczęstunku – Helios zaprasza na pyszne babeczki, a w godzinach 10-14 na watę cukrową.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji