REKLAMA

Płock z diabelskiego młyna

REKLAMA

Jak wyglądała gala „Zasłużony pracownik PKN ORLEN”? Ilu zawodników wzięło udział w Orlen Olimpiadzie? I jak przebiegały Dni Chemika? O tym w najnowszym wydaniu Studia Grupy ORLEN.

Gala „Zasłużony pracownik PKN ORLEN”
Podczas uroczystej gali, wręczono tytuły „Zasłużonego pracownika PKN ORLEN”. W tym roku, po kilkuletniej przerwie, gala powróciła do Domu Technika. Tradycyjnie za to, nagrody przyznano w trzech kategoriach: za całokształt swojej pracy, za wybitne osiągnięcia zawodowe oraz za postawę prospołeczną.

PowiązaneTematy

Orlen Olimpiada
Emocje, rywalizacja, ale przede wszystkim dobra zabawa towarzyszyły uczestnikom zmagań sportowych, którzy wystartowali w Orlen Olimpiadzie. Płockie areny gościły zawodników z Polski, Czech, Litwy, Niemiec, a nawet z Kanady.

Moc atrakcji podczas Dni Chemika
Niewątpliwie największe wrażenie na uczestnikach robił diabelski młyn, z którego można było z 28 metrów podziwiać panoramę Płocka. Dzieci doskonale bawiły się na różnego rodzaju zabawkach pneumatycznych. Dużym zainteresowaniem cieszyło się muzeum interaktywne, gdzie można było m.in. posłuchać autentycznych nagrań z dwudziestolecia międzywojennego. Wiele osób wzięło udział również w pokazach naukowych. Była to też doskonała okazja do wspólnego piknikowania przy grillowanych potrawach czy słodyczach. Mile spędzony czas uświetnił koncert Płockiej Orkiestry Symfonicznej i wokalistów programu The Voice of Poland. Zwieńczeniem dnia był pokaz laserowy.Premier Morawiecki gościem Dni Chemika
W sobotę, 16 czerwca, na terenach zielonych Politechniki pojawił się premier polskiego rządu, Mateusz Morawiecki, który przyjechał na zaproszenie Prezesa PKN ORLEN, Daniela Obajtka. Premier późnym popołudniem spotkał się z pracownikami koncernu, mieszkańcami Płocka, licznymi rodzinami z dziećmi.

Konkurs młodych talentów
Talentiada odbyła się podczas drugiego Dnia Chemika. Uczestnicy prezentowali swoje umiejętności w kategoriach śpiew, taniec i open. Nie zabrakło emocji, wykonania były profesjonalnie przygotowane, a występujący na scenie zadbali o najdrobniejsze szczegóły swojej prezentacji. Jak przyznała Wioletta Kulpa, kierownik działu sponsoringu i CSR PKN ORLEN, wybór zwycięzców był bardzo trudny.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU