Zamknij

Płock skromnie świętuje 100-lecie odznaczenia Krzyżem Walecznych [ZDJĘCIA]

Wiktor Pleczyński 14:28, 10.04.2021 Aktualizacja: 14:55, 10.04.2021 ok. 1 min. czytania
3

W sobotę Płock świętuje 100-lecie odznaczenia Krzyżem Walecznych. Władze miasta - w związku z zagrożeniem epidemicznym - przeprowadziły skromne uroczystości przy miejscach pamięci, bez udziału płocczan.
10 kwietnia przypada 100-lecie odznaczenia Płocka Krzyżem Walecznych. Miasto wyróżnił Marszałek Józef Piłsudski w związku z bohaterską postawą, jaką wykazali się mieszkańcy w walce z bolszewikami podczas wojny w 1920 roku. Marszałek podczas wizyty wyróżnił nie tylko miasto, ale też indywidualnie wielu obrońców, oficerów, żołnierzy, jak również młodych bohaterskich harcerzy. Miasto z kolei nadało (kilka dni wcześniej) Józefowi Piłsudskiemu tytuł Honorowego Obywatela Płocka.


Wiktor Pleczyński

Kwiaty w imieniu władz miasta składali: prezydent Andrzej Nowakowski, wiceprezydent Roman Siemiątkowski oraz Monika Maron z Urzędu Miasta Płocka. Służbę przy miejscach pamięci pełnili mundurowi ze Straży Miejskiej w Płocku.
(Wiktor Pleczyński)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze [3]

komentarz(3)

0 0

A to bardzo dziwne.Tylko kilka osób? Na marszu równości (żeby było jasne, one mi nie przeszkadzają)
było więcej przedstawicieli władz.

05:06, 11.04.2021
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

regionalistaregionalista

0 0

To oszuści historycznie nieuprawnieni. Kanibale polskości.
Zważam słowa. W pogardzie.

10:02, 11.04.2021
Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Wańka, ty jesteśWańka, ty jesteś

0 0

kanibalem polskiego jezyka. Patrząc na twoje ejakulaty z izolatki w Gostyninie ma sie ochotę polać sobie oczy kwasem...

11:47, 11.04.2021

regionalistaregionalista

0 0

Jestem regionalistą płockim. Daję przekaz - notkę następnym pokoleniom i historykom. Osobnik podpisujący się Wańka prowadzi w grupie zorganizowanej działalność przeciw polską pod Ochroną Organów Rządowych działających na terenie Polski a więc i Płocka. Przez 20 lat Organa te umarzają nawet próby Dochodzeń umożliwiając działania zbrodnicze przeciw Polsce i Narodowi Polskiemu.

09:40, 12.04.2021
Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Wania to do ciebieWania to do ciebie

0 0

nie wiem czym zajmuje sie taki samozwańczy "regionalista" ( cokolwiek to znaczy) jednak twoja chaotyczna i niespójna składnia, brak logicznej ciagłości w twoich wypowiedziach i ogolny ich absurd sugeruje raczej, iz jestes aktualnie raczej regionalista i pensjonariuszem gostynińskim, lub z moskiewskiej farmy trolli ( stąd zostałeś Wańką).

11:04, 12.04.2021


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu petronews.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas redakcja@petronews.pl lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%