REKLAMA

Płock na szóstkę z PLOT-em

REKLAMA

Płocka Lokalna Organizacja Turystyczna zrealizowała projekt „Płock na szóstkę”, dzięki któremu ponad 370 dzieci poznało uroki miasta, biorąc udział w biegu harcerskim i tworząc tym samym przewodnik po Płocku. 

W projekcie PLOT wzięli udział uczniowie klas IV płockich szkół podstawowych. Dzieci zwiedzały nasze miasto z przewodnikiem, odwiedziły także Muzeum Mazowieckie i wzięły udział w specjalnie zorganizowanym Harcerskim Biegu Gwiaździstym. Dzieci musiały zmierzyć się w różnych konkurencjach, za które, w zależności od stopnia wykonania i zaangażowania, otrzymywały fasolki. Klasa, która zebrała ich najwięcej zdobyła nagrodę – kosz słodyczy.

Uczniowie rywalizowali także w konkursie na najlepszy i najciekawszy przewodnik po Płocku. Tę konkurencję wygrali czwartoklasiści ze Szkoły Podstawowej Nr 5. W nagrodę odebrali czek na 1200 zł. Gremialnie zdecydują, co zrobią z pieniędzmi, choć odbierając czek wspominali o wycieczce.Projekt „Płock na szóstkę” Płocka Lokalna Organizacja Turystyczna realizowała w oparciu o grant, jaki pozyskała w VI edycji konkursu grantowego Fundacji „Fundusz Grantowy dla Płocka”. Była to kontynuacja projektu, zapoczątkowanego przez PLOT w V edycji konkursu.

Konkurs w całości sfinansowany został z darowizn Fundatorów Fundacji – PKN ORLEN S.A. i Basell Orlen Polyolefins Sp. z o.o. oraz z grantu, pozyskanego od Levi Strauss Foundation.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Przeczytaj

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU