Zamknij

Płock bohaterem opowiadania. Stworzyć je może każdy - Książnica Płocka ogłasza konkurs

Agnieszka Stachurska 12:26, 19.12.2022 ok. 1 min. czytania
Skomentuj

Opowiadanie o Płocku - to temat Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego "Słowo wyrasta na ustach miasta", który ogłosiła Książnica Płocka im. Władysława Broniewskiego. Udział w konkursie może wziąć młodzież oraz dorośli.
Konkurs ogłoszony przez Książnicę Płocką jest skierowany do każdego, kto ukończył 12 lat. Pracę - opowiadanie o Płocku - należy przesłać w terminie do 15 marca 2023 r. Praca nie może być nigdzie wcześniej publikowana, ani nagrodzona w innych konkursach.
- Czekamy na opowieści o Płocku osadzone mocno w rzeczywistości historycznej, a cezurą niech będzie rok 1945. Rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie nagród planowane jest na kwiecień 2023 roku, kiedy Płock świętować będzie 102. rocznicę odznaczenia Krzyżem Walecznych przez Marszałka Józefa Piłsudskiego - wyjaśnia Książnica Płocka.
Więcej szczegółów w regulaminie.
(Agnieszka Stachurska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu petronews.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas redakcja@petronews.pl lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%