Płocczanki walczą z cellulitem [KONKURS]

REKLAMA

Tym razem to pani Justyna wygrała kupon na 5 zabiegów falą uderzeniową w CM Medica. Ale mamy jeszcze jeden, ostatni konkurs, w którym można zdobyć podobny zabieg, choć nie będzie to ostatnia niespodzianka od tej firmy.

W poprzednim konkursie musieliście uzasadnić, dlaczego chcecie zmienić się na wiosnę. Która odpowiedź przekonała jury, złożone z przedstawicieli Centrum Medycznego Medica oraz redakcji PetroNews?

PowiązaneTematy

Uzasadnienie pani Justyny spodobało nam się najbardziej:

Tak jak każdy miś, i ja robiłam trochę zapasów na zimę, jednak, jak widać, nie każde zapasy są dobre… :( Z nadejściem wiosny wszystko się zmienia, cały świat rozkwita i budzi się do życia, tak więc i ja chciałabym rozkwitnąć i zmienić się na wiosnę, by wraz z pierwszymi promieniami słońca móc dumnie prezentować swoje ciało, które pozbywa się zimowych zapasów :) A dzięki zabiegom móc prezentować elastyczną i pełną energii „misiową” skórę, która zauroczy niejednego misia ;)

Przypomnijmy, terapia falą uderzeniową polega na wykorzystywaniu ciśnienia, powstającego w wyniku emisji fali akustycznej. Metoda terapii falą uderzeniową działa na tkankę łączną w miejscach dotkniętych cellulitem, wprowadzając ją w delikatną wibrację i sprawiając, że ta delikatnie rozciąga się i zwiększa tym samym swoją elastyczność. Jak zapewniają osoby, które już poddały się zabiegowi, fala uderzeniowa bardzo skutecznie zwalcza niedoskonałości skóry. Po zabiegach skóra napina się, co powoduje zmniejszenie objętości, czyli wyszczuplenie leczonych obszarów ciała. Efektem widocznym po wykonanych zabiegach jest też wygładzona, jędrna i elastyczna skóra. Pierwsze widoczne efekty można osiągnąć już po 4-6 sesjach, czyli w ciągu 2 do 4 tygodni. Przeciwwskazaniem do leczenia falą uderzeniową jest ciąża i okres karmienia piersią, choroby serca i układu krążenia, cukrzyca, niewydolność nerek i wątroby, choroby nowotworowe.

CM Medica do końca marca wykonywała tę usługę w promocyjnej cenie 30 zł za jeden zabieg. Jako nasz partner, skorzystała z możliwości promocji poprzez portal Plocek.pl, zakładając stronę http://cmmedica.plocek.pl. Dzięki temu, oferty CM Medica pojawiają się w katalogu firm http://plocek.pl/katalog oraz wysyłane są na nasze FanPage na Facebooku i profile na Twitterze.

Co ważniejsze, teraz Wy możecie skorzystać z ofert specjalnych CM Medica. Na stronie http://cmmedica.plocek.pl/oferty dostępne są kolejne oferty, które automatycznie publikowane są również na http://plocek.pl/oferty oraz wysyłane są na nasze FanPage na Facebooku i profile na Twitterze. Podobnie dzieje się z produktami firmy, dostępnymi pod linkiem http://cmmedica.plocek.pl/produkty.

W kwietniu specjalne ceny firma proponuje na zabiegi związane ze zdrową skórą, w tym na kriochirurgię. Kupony promocyjne możecie wydrukować i przyjść z nimi do CM Medica przy ul. Chemików 7, Kutrzeby 11 lub w punkcie, znajdującym się w Galerii Wisła.

KONKURS

Dla naszych Czytelników mamy kolejny konkurs, w którym do wygrania jest specjalne zaproszenie na 5 zabiegów z falą uderzeniową.
Aby je zdobyć, należy napisać: W czym pomoże mi zabieg falą uderzeniową?
Opisy należy przesyłać do 13 kwietnia na adres: redakcja@petronews.pl.