Płocczanki są przedsiębiorcze

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Być kobietą wcale nie jest łatwo, być kobietą przedsiębiorczą bywa jeszcze trudniej. Wiedzą coś o tym uczestniczki wczorajszego spotkania “Przedsiębiorczej Kobiety” w Płocku. 

Było to już czwarte z kolei spotkanie tego cyklu. Wspaniałe kobiety dyskutowały w czwartek, 17 marca, w Hotelu Petropol na temat tego, jak w czasach powszechnego “wyścigu szczurów” nie stracić wiary w siebie. Wszystkie wątpliwości kobiet rozwiewały dwie prelegentki: Magdalena Chorzewska, psychoterapeutka, trenerka rozwoju osobistego, ekspert w wielu programach telewizyjnych oraz Grażyna Zielińska, aktorka płockiego teatru, znana również z wielu ról filmowych.

Pewność siebie to podstawa

Obydwie prelegentki przekonywały do tego, że podstawą jest pewność siebie. Między innymi ta cecha pomaga nam zrealizować cele. Każda z nas ma szansę na poprawę jakości życia i osiąganie konkretnych efektów. Grażyna Zielińska pokazywała kobietom wiele sztuczek aktorskich, które mogą stosować w codziennym życiu. Każde z wystąpień wywoływało dyskusję wśród zebranych pań.

– Spotkanie oceniam bardzo dobrze, z roku na rok jest coraz więcej kobiet, które chcą wziąć udział w naszym evencie, jestem pozytywnie zaskoczona – mówiła Monika Grudna, koordynator projektu.

Oprócz merytorycznych prelekcji, kobiety po spotkaniu mogły skorzystać z porad stylistki, stomatologa czy brafitterki. Tradycyjnie, nie zabrakło Salonu Urody Abacosun, który prezentował możliwości specjalistycznego żelazka, tym razem na dolegliwości bólu i sztywności karku.

Kolejne spotkanie z cyklu Przedsiębiorcza Kobieta zaplanowano na 18 maja. A jedną z prelegentek będzie wówczas Ilona Adamska.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji