REKLAMA

Płocczanki porozmawiają o modzie

REKLAMA

15 czerwca Sandra Panuś ponownie zaprasza na spotkanie „Porozmawiajmy o Modzie”. Tematem przewodnim spotkania będzie pytanie, czy trendy odbierają nam kreatywność.

Jak jest rola trendów w codziennym użytkowaniu ubrań? Jak będzie wyglądał świat mody bez kolekcji sezonowych? Właśnie o tym porozmawiają panie, które spotkają się podczas kolejnej edycji cyklu „Porozmawiajmy o Modzie”.

– Gościem specjalnym będzie TasteofTraveling by Liza Taste – prezenterka, stylistka, autorka pierwszego w Polsce bloga Fashion&Food – mówi Sandra Panuś, płocka stylistka i pomysłodawczyni spotkań. – Moda oraz świat kuchni to dla niej dwie największe pasje, które łączy ze sobą na różnych płaszczyznach. Prowadzi vloga z recenzjami restauracji dla NaTemat.pl. Współpracuje z wieloma markami oraz artystami na rynku polskim. Piękna (musiałam to powiedzieć ;)), pełna uśmiechu, optymizmu i otwartości do ludzi – zachęca stylistka, która poprowadzi spotkanie.

– Spotkajmy się w babskim gronie, przy kawie czy herbacie, a podczas dyskusji obalimy kilka modowych mitów – zaprasza. Spotkanie będzie miało charakter dyskusji, więc jest to doskonała okazja do rozwiania swoich wątpliwości w sprawie modowych trendów i wyzwań.Spotkanie odbędzie się 15 czerwca (środa) w godz. 18-19.30, tradycyjnie w Wieży Ciśnień w Płocku, przy ul. Warszawskiej 26. Kwota wejścia (w tym kawa lub herbata) to 17 zł. Zapisywać na wydarzenie można się mailowo: sandrapanus@gmail.com lub telefonicznie: 503-658-013. Liczba miejsc ograniczona.

PetroNews jest patronem medialnym wydarzenia.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU