REKLAMA

Płocczanka w finale plebiscytu radiowej Czwórki. Jest nieprzeciętna

REKLAMA

Płocczanka Sara Bisping-Janiak znalazła się w gronie 10 finalistów plebiscytu „Nieprzeciętni” radiowej Czwórki. Kandydatura 18-letniej płocczanki została wybrana spośród blisko 300 zgłoszeń. Do 13 czerwca trwa głosowanie na Nieprzeciętnego 2021 roku.

W plebiscycie „Nieprzeciętni” radiowej Czwórki prezentowani są ludzie, którzy w swojej pracy, środowisku, robią rzeczy niebanalne, mają nietypowe zainteresowania, tworzą nieprzeciętne rzeczy. Są to osoby, które można określić mianem wyjątkowych.

Z całego kraju w marcu i kwietniu spływały zgłoszenia – blisko 300. Kapituła konkursu wyłoniła dziesiątkę wyjątkowych osób z całej Polski, które powalczą o tytuł Nieprzeciętnego 2021. O tym, kto nim zostanie zadecyduje się w głosowaniu, które na stronie czworka.online potrwa do 13 czerwca.

W gronie finalistów znalazła się 18-letnia płocczanka, Sara Bisping-Janiak. Jak czytamy na stronie plebiscytu, Sara ma w głowie pełno pomysłów i marzeń czekających na swoją kolej w ich realizacji. Obecnie jest uczennicą LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława Jagiełły w Płocku, w klasie realizującej program matury międzynarodowej i równocześnie uczennicą Państwowej Szkoły Muzycznej II st. im. Karola Szymanowskiego w Płocku w klasie fletu poprzecznego.

– Od najmłodszych lat stara zmieniać świat na lepszy i dlatego już dwukrotnie wzięła udział w Olimpiadzie “Zwolnieni z Teorii”. W roku 2019/20 zrealizowała projekt społeczny ChariTrio, polegający na zagraniu cyklu koncertów charytatywnych ze zbiórką pieniężną dla Miejskiego Hospicjum Płockiego, a w b.r. startuje z inicjatywą The Power Of Words, która dotarła już do prawie 2 milionów z podpowiedziami co zrobić, by osiągnąć swój cel i spełnić marzenia. Równolegle Sara rozwija swoje największe pasje, jakimi są muzyka oraz dziennikarstwo. Jej życiową misją jest motywowanie innych osób do rozwijania swoich zainteresowań i zdobywania najwyższych szczytów, ponieważ jej zdaniem, każdy człowiek powinien mieć możliwość do bycia nieprzeciętnym! – brzmi opis sylwetki Sary.Projekt płockich uczennic. Chcą motywować ludzi, by spełniali swoje marzenia

Wyniki głosowania i nazwisko Nieprzeciętnego 2021 poznamy na uroczystej gali finałowej, zaplanowanej na 24 czerwca.

Pełna lista finalistów:

 • Sara Bisping-Janiak (18 lat, Płock)
 • Radosław Rademenez Blonkowski (33 lata, Zielona Góra)
 • Milena Cierniak (18 lat, Bochnia)
 • Wioleta Fijałkowska (35 lat, Guzów)
 • Kamil Kmak (31 lat, Kraków)
 • Maja Kotala (30 lat, Chorzów)
 • Bartosz Mamak (29 lat, Warszawa)
 • Zofia Pawelska (25 lat, Warszawa)
 • Justyna Pelc (27 lat, Wrocław/Warszawa)
 • Klaudia Szubert (21 lat, Wodzisław Śląski).

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU