Płocczanka może zostać “Człowiekiem bez barier”. Zagłosuj!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Płocczanka Patrycja Malinowska, której piękny głos mogliśmy usłyszeć podczas wielu jej występów, w tym np. w “Szopce noworocznej”, została nominowana w 15. edycji konkursu „Człowiek bez barier”. W prosty sposób możecie sprawić, aby to właśnie ona uzyskała Nagrodę Publiczności w konkursie.

Fot. Rafael Dominik

Patrycja jest bez wątpienia człowiekiem bez barier. Pomimo swojej niepełnosprawności (wokalistka jest niewidoma), możemy ją usłyszeć bardzo często na różnego rodzaju wydarzeniach. Patrycja urzeka swoją osobowością, bez problemów komunikuje się na portalu społecznościowym, bierze również udział w wielu akcjach charytatywnych. Jej nominacja do tytułu “Człowiek bez barier” nie jest więc przypadkowa.

Konkurs, w którym bierze udział Patrycja, jest organizowany przez Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji od 2003 r. wyłącznie dla osób z niepełnosprawnością. Dotychczas, przez 14 edycji nagrodzono 31 kobiety i 45 mężczyzn z różnymi rodzajami niepełnosprawności: po urazach kręgosłupa, z postępującym zanikiem mięśni, bez rąk, z niepełnosprawnością intelektualną, osoby niewidome czy głuchoniewidome.

– Każda z tych osób przełamuje bariery i stereotypy dotyczące niepełnosprawności, pokazując swoją postawą i działaniem, że niepełnosprawność nie musi być ograniczeniem – wyjaśniają cel konkursu organizatorzy.

 

Każdego roku wyłanianych jest pięcioro laureatów. Jeden z laureatów otrzymuje tytuł „Człowiek bez barier” i statuetkę, a czterej pozostali równorzędne wyróżnienia.

 

W tegorocznej, jubileuszowej edycji, Kapituła wybrała już 20 półfinalistów – wśród nich jest Patrycja Malinowska. Teraz na podstawie głosów internautów zostanie wybrana osoba, której wręczona zostanie Nagrodę Publiczności.

Głosować można do 5 listopada br. włącznie. Aby oddać głos, trzeba podać swój adres e-mail i kliknąć link w wysłanej na ten adres wiadomości. Głosy można oddawać na portalu niepelnosprawni.pl.

Jak na razie Patrycja ma tylko 8 głosów, więc do dzieła!

Złotouści, Kuba Powiatowy i Rolnik naparzony. Szopka noworoczna pełna śmiechu

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji