REKLAMA

Płocczanin supertalentem medycznym 2015 roku

REKLAMA

Profesor Maciej Słodki, dyrektor Instytutu Nauk o Zdrowiu PWSZ w Płocku, został laureatem prestiżowego konkursu „Supertalenty w medycynie 2015”, organizowanego przez redakcję „Pulsu Medycyny”.

PowiązaneTematy

Konkurs  ten skierowany jest do lekarzy do 39. roku życia, którzy, poza praktyką kliniczną, mają wybitne osiągnięcia naukowe, jak również angażują się w działalność w przestrzeni publicznej. Jury konkursu ocenia także perspektywy dalszego rozwoju kandydatów i potencjalny wpływ, jaki może mieć ich praca, na zmiany w sektorze ochrony zdrowia.

Do konkursu zgłosiło się  kilkudziesięciu kandydatów, z których do drugiej edycji konkursu wyłoniono 15 najbardziej wyróżniających się, po czym zostali oni poddani wnikliwej ocenie jurorów – autorytetów medycznych. Dr hab. Maciej Słodki, prof. PWSZ w Płocku, znalazł się w zaszczytnym gronie dziesięciu laureatów, którzy odebrali dyplomy na gali ogłoszenia wyników tego konkursu. Gala ta miała miejsce 13 maja w Warszawie.Dr hab. n. med. prof. nadzw. Maciej Słodki jest absolwentem liceum ogólnokształcącego w Łęczycy. Ukończył studia na wydziale lekarskim Akademii Medycznej w Łodzi w 2001 roku. Staż podyplomowy odbył w Samodzielnym Zespole Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej w Płocku (obecnie NZOZ Szpital Świętej Trójcy), w którym w 2002 roku rozpoczął pracę w oddziale ginekologiczno-położniczym na stanowisku asystenta. Tytuł specjalisty ginekologii i położnictwa uzyskał w 2009 roku.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU