REKLAMA

Płocczanie zdecydują, jaki film obejrzą w piątkowym „Kinie na dachu”

REKLAMA

Już w najbliższy piątek płocczanie będą mogli obejrzeć wybrany przez siebie film w „Kinie na dachu” Atrium Mosty. Do wyboru jest „Cudowny chłopak” oraz „La La Land”. Wejście jest bezpłatne.

12 lipca Atrium Mosty zaprasza na kolejny seans filmowy „pod chmurką”. W lipcu i sierpniu w płockim centrum handlowym będzie działać „Kino na dachu”. W każdy piątek widzowie zobaczą wybrane wcześniej przez głosowanie filmy. Nie zabraknie też gier, zabaw i darmowego popcornu.

Goście centrum handlowego będą mogli zobaczyć najlepsze filmy ostatnich lat. Dla widzów przygotowano leżaki i darmowy popcorn, a przed pokazami, gry i zabawy z konkursami. Mieszkańcy Płocka i okolic mogą sami zdecydować o tym, jaki film zobaczą. W każdym tygodniu na profilu Atrium Mosty na Facebooku odbywa się głosowanie na jedną z dwóch propozycji filmowych.

Tym do wyboru będzie „Cudowny chłopak” – inspirująca opowieść o przyjaźni, tolerancji i poszukiwaniu akceptacji, która podbiła serca widzów na całym świecie, lub „La La Land” – nagrodzona aż sześcioma Oscarami pełna czaru historia miłosna, z Emmą Stone i Ryanem Goslingiem w rolach głównych.

W kolejnych tygodniach na miłośników kina pod chmurką czekają filmy sensacyjne i komediowe, a także musicale i filmy dokumentalne. Do wyboru będą obrazy niezależne i te najbardziej kasowe, z takimi gwiazdami, jak Julia Roberts, Kate Winslet, Amy Schumer, Samuel L. Jackson czy Liam Neeson. Ponadto pół godziny przed każdym seansem widzowie będą mogli wziąć udział w grach i zabawach z nagrodami.– „Kino na dachu” Atrium Mosty stało się już tradycją. Gdy nadchodzą cieplejsze, letnie dni, mamy ochotę spędzać czas na zewnątrz, a filmowe seanse na świeżym powietrzu to kwintesencja lata. Wakacyjny klimat, jaki co roku panuje na naszym dachu w każdy piątek lipca i sierpnia, przyciąga coraz więcej osób, które szukają wartościowej rozrywki. Jak co roku, przygotowaliśmy ciekawe propozycje filmowe. Będą też gry i zabawy, leżaczki i darmowy popcorn. Mamy nadzieję, że nasi goście poczują się jak na wakacjach! – zaprasza Magdalena Chęcielewska, dyrektor Atrium Mosty.

Pełna lista filmów, na które będzie można głosować w każdym tygodniu „Kina na dachu”:

  • 12 lipca 2019 – „Cudowny chłopak” lub „La La Land”
  • 19 lipca 2019 – „Jestem taka piękna” lub „Na karuzeli życia”
  • 26 lipca 2019 – „Mamuśki mają wychodne” lub „Zimna wojna”
  • 2 sierpnia 2019 – „Pasażer” lub „Jak pies z kotem”
  • 9 sierpnia 2019 – „Dżungla” lub „Projektantka”
  • 16 sierpnia 2019 – „Czwarta władza” lub „I tak Cię kocham”
  • 23 sierpnia 2019 – „Odnajdę Cię” lub „Jestem Mordercą”
  • 30 sierpnia 2019 – „Whitney” Lub „Bodyguard Zawodowiec”

„Kino na dachu” będzie się odbywać w każdy piątek lipca i sierpnia na ostatnim piętrze parkingu. Początek seansu filmowego o 21:30. Wstęp, popcorn i oglądanie filmów jest bezpłatne. Szczegółowe informacje na temat wydarzenia można znaleźć na profilu Atrium Mosty na Facebooku.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU