Zgodnie z informacją przekazaną przez koncern, w szkoleniach i warsztatach, które odbędą się w ramach programu Women Forward, mogą wziąć udział wszystkie pracowniczki ORLEN, w tym te, które dopiero rozpoczynają karierę zawodową i aspirują do pełnienia ról zarządczych i liderskich.
Anna Socha, Dyrektor Wykonawcza ds. HR w ORLEN podkreśla, że inwestowanie w rozwój kompetencji kobiet to klucz do budowania przyszłości, w której liderki nie tylko kształtują sukcesy firm, ale także inspirują do zmian i odpowiedzialnego podejścia do biznesu.
- Zależy nam na zwiększaniu liczby kobiet na stanowiskach kierowniczych i strategicznych, dlatego konsekwentnie działamy w tym kierunku – wyjaśnia Anna Socha.
Jak dodaje, uczestniczki programu Women Forward będą mogły zdobywać wiedzę i korzystać z rozwiązań opartych na najnowszych trendach rynkowych. Dodatkowym celem warsztatów i szkoleń jest "utrwalanie kultury wzmacniającej zaangażowanie". Zaplanowano w tym celu działania wspierające rozwój zawodowy, dobrostan, zachowanie równowagi pomiędzy życiem osobistym a zawodowym oraz profilaktykę zdrowia w miejscu pracy. Koncern podkreśla, że rozwój kompetencji kobiet wpisuje się w cele przyjęte w strategii ORLEN do 2035 roku.
ORLEN od wielu lat doceniany jest jako jeden z najlepszych pracodawców w Polsce, dzięki konsekwentnym inicjatywom wspierającym i promującym różnorodność zespołów, z uwzględnieniem różnych specjalizacji, jak i obecności kobiet zatrudnionych na stanowiskach kierowniczych i liderskich, w tym Ambasadorek Marki Pracodawcy.
2 0
Lewackie pie.dolenie.
1 0
te półgłówki z HUMANUM traktują😠 kobiety jak nienormalne
0 0
To jest NIE-równouprawnienie. Dlaczego wyróżnia się jedną płeć? Inwestuje się w nią bardziej?