Książnica Płocka zaprasza dzieci i młodzież do pisania książek. Biblioteka od lat jest patronem honorowym konkursu "Piszę książkę", który jest organizowany przez Szkołę Podstawową z Oddziałami Integracyjnymi nr 22 im. Janusza Korczaka w Płocku.
– I Ty spróbuj swoich sił, napisz książkę! O czym będzie? Zdecyduj sam! – zachęca Książnica Płocka.
Organizatorzy zapraszają do udziału dzieci i młodzież z klas III-VIII z Płocka i powiatu płockiego.
– Jeśli masz bujną wyobraźnię i mnóstwo oryginalnych pomysłów, piszesz albo dopiero chcesz zacząć przygodę z pisaniem, ten konkurs jest właśnie dla ciebie! Wejdź w rolę pisarza, ilustratora, wydawcy. Stwórz własną książkę! Zdecyduj, o czym nam opowiesz. Jako pisarz/pisarka masz moc uruchamiania wspomnień, marzeń, moc kreowania. Zadbaj nie tylko o tekst, ale również o atrakcyjną szatę graficzną. Pamiętaj, że ciekawa okładka przyciąga uwagę, intryguje, zachęca do czytania – wyjaśnia SP nr 22 w Płocku.
Prace konkursowe należy przesłać na adres: Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 22, ul. Czwartaków 6, 09-403 Płock z dopiskiem: Konkurs "Piszę książkę". Termin przesyłania prac mija 24.01.2025 roku (decyduje data stempla pocztowego). Szczegółowe informacje można znaleźć w regulaminie, na stronie internetowej Książnicy Płockiej.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz