Przyczyny usterki nie są znane. Technicy firmy mówią o przeciążeniu, lecz w tłumaczeniu dostawcy Internetu brakuje konkretów. Pewne jest natomiast, że awaria była poważna, dotknęła bowiem klientów z Płocka i okolic. Rozmiary usterki odczuli wszyscy ci, którzy chcieli połączyć się z telefonicznym centrum obsługi Petrotelu - te pozostawały zajęte od wczesnych godzin porannych.
Jak udało nam się dowiedzieć w centrali spółki, problem został już w części rozwiązany, a większość klientów zostało ponownie podłączonych do sieci. - Prosimy wszystkich użytkowników o restart routerów - usłyszeliśmy w centrum obsługi klienta firmy Petrotel. - Jeśli usługa pomimo tego nie została wznowiona, zapraszam do kontaktu z nami.
Do czasu całkowitego usunięcia tajemniczej usterki, może dochodzić do zrywania połączenia z Internetem. - Petrotel pracuje nad rozwiązaniem tego problemu i przeprasza za trudności - dodała pracownica BOK.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu petronews.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas redakcja@petronews.pl lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Nie będzie już dwukadencyjności? Złożono projekt
w peeselu nawet jak cię policja zatrzyma i wyciągnie nayyyebanego z samochodu, z prawie trzema promilami to dalej możesz być starostą - wystarczy przeprosić i obiecać, że dalej będziesz pracować dla powiatu!
pioter
01:08, 2025-07-05
Nie będzie już dwukadencyjności? Złożono projekt
Już się zaczyna podtrzymywanie klik...
$$$
20:49, 2025-07-04
20-latek dostał 51 punktów i kolosalny mandat
gostynin to jednak stan umysłu…
rel
20:12, 2025-07-04
Poseł Wioletta Kulpa o sytuacji ratowników
Złodziejstwo w tym Płocku. Żeby ludzie z Płocka Nie mieli pracy we własnym mieście bo na ich miejsce przyjdzie ktoś z innego miasta. Przecież to się w głowie nie mieści. Kiedy odwołacie tego Nowakowskiego? Ten człowiek szkodzi miastu.
Ekspert
19:18, 2025-07-04
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz