- Teren nagminnie jest niszczony przez samochody, dostarczające towar do lokali, znajdujących się w budynku. Ponadto, nawierzchnia terenu została zniszczona i każdorazowo po opadach atmosferycznych pojawia się bardzo duża kałuża, która uniemożliwia poruszanie się pieszym - zaznacza Anna Derlukiewicz, przypominając jednocześnie, że wjazd dla samochodów dostawczych znajduje się od ul. Płoskiego. - Obecny stan terenu nie wpływa korzystnie na estetykę i wizerunek osiedla, a Wspólnota bez wątpienia powinna zadbać o bezpieczeństwo swoich klientów - podsumowuje radna.Jak się dowiedzieliśmy, po interwencji teren został zagrabiony i wyrównany. Niestety, już na drugi dzień wyglądał podobnie - rozjechany przez samochody dostawcze. Wydaje się, że jedynym sensownym rozwiązaniem jest wystąpienie przez Wspólnotę lub administrację osiedla o przeorganizowanie ul. Rembielińskiego i przeznaczenie dwóch miejsc parkingowych na samochody dostawcze do lokali przy ul. Rembielińskiego 3. Takie rozwiązanie będzie sugerowała Rada Mieszkańców Osiedla Łukasiewicza.
Anna Derlukiewicz
Anna Derlukiewicz
Anna Derlukiewicz
Anna Derlukiewicz
07:12, 14.02.2022
To trzeba gruzu nawalić
Wojtas10:06, 14.02.2022
To samo jest na Otolińskiej przed przejazdem
Stryjek17:32, 14.02.2022
A wystarczyłoby z tego bagniska wydzielić miejsca z podjazdem dla zaopatrzenia i problem by był rozwiązany. Nie lepiej zabrać 2 miejsca parkingowe których i tak jest za mało dla mieszkańców bo zajmują je notorycznie kupujący na bazarze żeby mieć szybszy wyjazd niż z parkingu bazarowego.
busiarz20:32, 15.02.2022
Typowe dla miast, wybudować pawilony a kierowca z towarem niech przez pół miasta ciągnie skrzynki czy paletę... Zrobić tam podjazd i problem się rozwiąże. Wykorzystanie parkingu niewiele zmieni, bo nadal kierowcy będą szukać najbliższego możliwego miejsca do zatrzymania.
Druga edycja "Festiwalu Form Wielu" w Płocku
Super 👏👏👏
Obywatel Płock
09:42, 2025-06-08
Przy ul. Mostowej w Płocku znaleziono ciało
buk tak chciał
presko
18:00, 2025-06-07
Wybory prezydenckie. Jak głosował region płocki?
Jaki naród -taki prezydent.Czereśniaki wybrały nam prorosyjskiego i antyeuropejskiego .Kaczor by wystawił kota też by wygrał.
real
11:25, 2025-06-07
Ponad 2000 osób zagrożonych zwolnieniami
Ukrainian Railways Cargo Poland jest już działają w Polsce i konkurencja im nie jest potrzebna.
Nie bójcie nic
20:30, 2025-06-06
0 0
Stań tam swoim autem. Na jedno wyjdzie.