Zamknij

Obsługa dokumentów wozowych i przepustek

Nr oferty: StPr/24/1144Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Płocku

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: 09-400 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Sporządzanie dokumentacji. Praca w Płocku w systemie jednozmianowym.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.11.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), administracyjne, kierunek: administracja publiczna
    Język:
    • niemiecki, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
    • angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Wymagane doświadczenie zawodowe
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: WELDING PROCESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: DO HUTY 17, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 603-948-653
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      Przyjmowanie pacjentów, diagnozy. Praca w Płocku w godz. 10-21 (godz. do uzgodnienia).
      StPr/24/1150
      data rozpoczęcia pracy od 02.11.2024
      wynagrodzenie od od 4 800 PLN

      Prowadzenie terapii pedagogicznej. Praca w Płocku w godz. 10-21 (godz. do uzgodnienia).
      StPr/24/1152
      data rozpoczęcia pracy od 02.11.2024
      wynagrodzenie od od 4 500 PLN

      Prowadzenie terapii logopedycznej. Praca w Płocku w godz. 10-21 (godz. do uzgodnienia).
      StPr/24/1151
      data rozpoczęcia pracy od 02.11.2024
      wynagrodzenie od od 4 800 PLN

      Strzyżenie, modelowanie i stylizacja włosów Wykonywanie trwałej ondulacj i zabiegów pielęgnacyjnych na włosy. Doradztwo w zakresie doboru kosmetyków do pielęgnacji i stylizacji włosów, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientek. Aktywna sprzedaż produktów dostępnych w salonie, takich jak szampony, odżywki, maski oraz stylizatory. Budowanie pozytywnych relacji z klientkami, aby zachęcić je do regularnych wizyt i stosowania rekomendowanych produktów dla lepszego efektu. Zapewnienie profesjonalnej i miłej obsługi klientek od momentu przybycia do salonu aż do zakończenia wizyty. Dbanie o higienę narzędzi oraz porządek na stanowisku pracy zgodnie ze standardami salonu. Dodatkowym atutem będzie praktyczna umiejętność wykonywania upięć oraz przedłużania włosów.
      StPr/24/1153
      data rozpoczęcia pracy od 01.12.2024
      wynagrodzenie od od 4 300 PLN

      Do wykonywanych zadań będzie należało w szczególności: 1) wykonywanie funkcji inspektora nadzoru robót elektrycznych zgodnie z prawem budowlanym; 2) prowadzenie kontroli jakości wykonywanych robót i zgodności z dokumentacją projektową i zawartą umową, przepisami prawa budowlanego, sztuką budowlaną, wymogami BHP, Polskimi Normami, zasadami współczesnej wiedzy technicznej oraz harmonogramem rzeczowo finansowym; 3) współpraca z Referatem Przygotowania Projektów Inwestycyjnych w odniesieniu do realizowanych zadań inwestycyjnych wraz z udziałem w pracach komisji przetargowej: - przygotowanie dokumentów niezbędnych do wszczęcia postępowania przetargowego, - na etapie opracowywania dokumentacji projektowo kosztorysowej inwestycji oraz jej opiniowanie, - na etapie opracowywania i analizy kosztorysów inwestorskich, współudział w weryfikowaniu kosztorysów stanowiących podstawę do przeprowadzenia przetargów, wyboru ofert; 4) prowadzenie bieżącego nadzoru nad wykonywaniem robót, w tym robót zanikowych i ulegających zakryciu, dokonywanie zapisów w Dzienniku Budowy tak często, aby zapewniona była skuteczność nadzoru; 5) koordynacja działania wykonawców z projektantem, rzeczoznawcą, wyjaśnianie z kierownikiem budowy wątpliwości natury technicznej, powstałych w toku prowadzenia robót, współpraca z nadzorem autorskim oraz udział w naradach roboczych (technicznych) z Wykonawcą robót; 6) zatwierdzanie i opiniowanie materiałów przeznaczonych do wbudowania/użytych przy realizacji inwestycji; 7) kontrolowanie zgodności przebiegu robót z obowiązującym harmonogramem, przedmiotem i zakresem umowy; 8) kontrolowanie prawidłowości rozliczeń finansowych poszczególnych etapów realizacji wraz z rozliczeniem końcowym inwestycji służącym do sporządzenia dokumentów OT i PT; 9) zapoznanie się z dokumentacją projektową, warunkami pozwolenia na budowę, terenem, jego uzbrojeniem i istniejącymi urządzeniami, a w przypadku stwierdzenia niewłaściwych rozwiązań lub braków w dokumentacji, zgłoszenie stwierdzonego faktu przełożonym; 10) organizowanie i udział w przeglądach gwarancyjnych zrealizowanych inwestycji, dokonywanie zwrotów zabezpieczeń wykonania i należytego wykonania umowy po zakończeniu realizacji inwestycji oraz po upływie okresu gwarancji lub rękojmi, prowadzenie kontroli nad usuwaniem wad i usterek związanych w okresie gwarancji i rękojmi nadzorowanych robót oraz składanie wniosków w tym zakresie do kierownika Referatu Realizacji i Nadzoru Inwestycyjnego; 11) analizowanie projektów złożonych w ramach Budżetu Obywatelskiego; 12) przygotowanie i przekazanie dokumentów niezbędnych do naliczania opłat adiacenckich w zakresie inwestycji prowadzonych przez WIR; 13) przyjmowanie i analizowanie zgłoszeń indywidualnych mieszkańców Miasta w zakresie realizacji infrastruktury technicznej, dotyczącej przydzielonych do realizacji zadań.
      StPr/24/0958
      data rozpoczęcia pracy od 01.12.2024
      wynagrodzenie od od 4 300 PLN

      Do wykonywanych zadań będzie należało w szczególności: 1) wykonywanie funkcji inspektora nadzoru robót budowlanych zgodnie z prawem budowlanym; 2) przygotowanie dokumentów niezbędnych do wszczęcia postępowania przetargowego w zakresie wynikającym z zakresu działania Wydziału Inwestycji i Remontów w odniesieniu do realizowanych projektów i udział w pracach komisji przetargowej; 3) kontrolowanie budów celem sprawdzenia realizacji i zgodności wykonawstwa z projektem, sztuką budowlaną, Polskimi Normami, przepisami BHP i ppoż; 4) dokonywanie odbiorów robót zanikowych i dokonywanie wpisów do Dziennika Budowy; 5) przyjęcie i zapoznanie się z dokumentacją, na podstawie której będzie realizowane zadanie inwestycyjne, sprawdzenie pod względem kosztorysowym oraz kompletności i zakresu opracowania, a także egzekwowanie usunięcia stwierdzonych błędów; 6) kontrolowanie zgodności przebiegu robót z obowiązującym harmonogramem i przedmiotem umowy oraz wykonanie sprawozdań; 7) kontrolowanie prawidłowości rozliczeń finansowych poszczególnych etapów realizacji wraz z rozliczeniem końcowym inwestycji służącym do sporządzenia dokumentów OT i PT; 8) sporządzanie: dowodów OT (ujawnienie środka trwałego na majątku Gminy), projektów zarządzeń Prezydenta w sprawie rozdysponowania środków trwałych oraz dowodów PT; 9) uczestniczenie w naradach koordynacyjnych lub ich prowadzenie; 10) rozwiązywanie kolizji wynikłych podczas realizacji robót budowlanych wspólnie z innymi uczestnikami procesu inwestycyjnego; 11) w przypadku zaistnienia robót dodatkowych sporządzanie niezbędnych dokumentów tj. sprawdzanie obmiarów kosztorysów, ustaleń, sporządzenie protokołu konieczności wykonania robót oraz wnioskowanie do Wydziału Zamówień Publicznych o udzielenie zamówienia na wykonanie robót; 12) przekazanie zadania inwestycyjnego do użytkowania; 13) uczestniczenie przy przekazaniu placu budowy Wykonawcy robót oraz zapoznanie się z wszelkimi dokumentami niezbędnymi do realizacji zadania; 14) prowadzenie korespondencji z uczestnikami procesu inwestycyjnego: Wykonawcą, Biurem Projektowym, użytkownikami sieci, Strażą Pożarną, Sanepidem (PSSE), Inspekcją Pracy, Powiatowym Inspektorem Nadzoru Budowlanego i innymi; 15) ocena inwestycji kwalifikująca zadania inwestycyjne do odbioru końcowego: przegląd inwestorski sprawdzający jakość i prawidłowość wykonanych robót; sporządzanie i ocena dokumentów odbiorowych; 16) uczestnictwo w pracach komisji odbiorowej oraz odbiorach ze służbami zewnętrznymi zgodnie z przepisami Prawa Budowlanego; 17) przeprowadzanie w okresie rękojmi i gwarancji przeglądów gwarancyjnych zadania inwestycyjnego i nadzorowanie usunięcia ewentualnych usterek.
      StPr/24/0960
      data rozpoczęcia pracy od 01.12.2024
      wynagrodzenie od od 4 300 PLN

      Obsługa biura, archiwizacja akt oraz ich zakładanie. Prowadzenie ewidencji czasu pracy oraz ich kontrola.
      StPr/24/0961
      data rozpoczęcia pracy od 29.10.2024
      wynagrodzenie od od 4 300 PLN

      Wykonuje proste, rutynowe prace związane z różnymi etapami budowy; sprzątanie miejsc pracy i usuwanie różnych przeszkód i zatorów według otrzymanych instrukcji.
      StPr/24/0959
      data rozpoczęcia pracy od 11.11.2024
      wynagrodzenie od od 28,1 PLN

      Zapoznanie z przepisami Kodeksy Pracy, ustawy o pracownikach samorządowych. Zapoznanie z zasadami funkcjonowania i pracy w Wydziale GGN. Zapoznanie z ustawą o gospodarce nieruchomościami i ustawą o ochronie gruntów rolnych i leśnych. Udział w realizacji zadań Referatu Gospodarki Nieruchomościami. Zapoznanie z Regulaminem Organizacyjnym i Regulaminem Pracy Starostwa. Udział w rejestrowaniu spraw w dzienniku korespondencyjnym. Udział w prowadzeniu teczek akt i spisów spraw zgodnie z jednolitym wykazem akt. Pisanie pism na komputerze, obsługa kserokopiarki, skanera. Przygotowywanie akt Referatu do archiwizacji zgodnie z obowiązującymi zasadami. Wykonywanie pozostałych prac pomocniczych. Godz. 7.30-15.30. Alg.
      StPr/24/1146
      data rozpoczęcia pracy od 02.11.2024
      wynagrodzenie od 1 994,4 PLN

      Sporządzanie dokumentacji. Praca w Płocku w systemie jednozmianowym.
      StPr/24/1144
      data rozpoczęcia pracy od 01.11.2024
      wynagrodzenie od od 4 800 PLN