Zamknij

Mechanik

Nr oferty: StPr/24/0864Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Płocku

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Wiadukt 1, 09-400 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Diagnozowanie usterek mechanicznych i elektrycznych samochodów. Wykonywanie napraw i konserwacji pojazdów. Wymiana części i elementów mechanicznych. Wykonywanie przeglądów i bieżących napraw zgodnie z wytycznymi producenta. Obsługa narzędzi i urządzeń warsztatowych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.11.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • mechanik samochodowy
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: mile widziane - doświadczenie w mechanice samochodów ciężarowych lub autobusów
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: EKOBUS TOUR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Wiadukt 1, 09-400 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 504 107 722
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      Praca w dziale utrzymania ruchu w firmie "GALWA - KOR" Sp. z o.o.
      StPr/24/0861
      data rozpoczęcia pracy od 15.10.2024
      wynagrodzenie od od 7 500 PLN

      Obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy, obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego, przyjmowanie towarów na sprzedaż, przyjmowanie dostaw do magazynu, bieżące uzupełnianie towarów na regałach, dbanie o czystość w sklepie, odpowiednie oznakowanie towarów etykietami cenowymi.
      StPr/24/0862
      data rozpoczęcia pracy od 04.10.2024
      wynagrodzenie od 1 994,4 PLN

      Kompleksowa obsługa konsumentów w restauracji. Dokumentacja sprzedaży, rozliczenia kelnerskie. Serwowanie dań do stolika. Doradzanie gościom w wyborze dań, serwowanie alkoholi i napojów do stolików.
      StPr/24/0863
      data rozpoczęcia pracy od 03.10.2024
      wynagrodzenie od od 28,1 PLN

      Diagnozowanie usterek mechanicznych i elektrycznych samochodów. Wykonywanie napraw i konserwacji pojazdów. Wymiana części i elementów mechanicznych. Wykonywanie przeglądów i bieżących napraw zgodnie z wytycznymi producenta. Obsługa narzędzi i urządzeń warsztatowych.
      StPr/24/0864
      data rozpoczęcia pracy od 01.11.2024
      wynagrodzenie od od 6 500 PLN

      - obsługa kasy fiskalnej - dbanie o porządek na sklepie - eksponowanie towaru na półkach - pomaganie klientom w odnajdywaniu asortymentu
      StPr/24/0848
      wynagrodzenie od od 3 225 PLN

      Administracja siecią LAN. Monitorowanie funkcjonowania infrastruktury i systemów IT. Analiza i rozwiazywanie problemów sieciowych.
      StPr/24/1096
      data rozpoczęcia pracy od 01.12.2024
      wynagrodzenie od od 7 000 PLN

      Praca w zespole posługującym się językiem FILIPIŃSKIM. zaznajamianie się z dokumentacją technologiczną obrabianych przedmiotów, obsługa szlifierek ogólnego przeznaczenia i specjalizowanych
      StPr/24/0849

      Praca w zespole posługującym się językiem filipińskim. - wykonywanie prac budowlanych - wykonywanie szalowań - dbanie o jakość wykonanych robót budowlanych
      StPr/24/0850

      Praca w zespole posługującym się językiem filipińskim. -organizowanie dokumentów - obsługa urządzeń biurowych - zamawianie produktów/materiałów
      StPr/24/0851

      Praca w zespole posługującym się językiem filipińskim. Przygotowanie terenu pod rusztowanie montaż i demontaż, ustawienie rusztowań (metalowych, drewnianych, pomostów) na placu budowy łączenie poszczególnych elementów rusztowania za pomocą klamer i złączek
      StPr/24/0852