Zamknij

Stażysta doradca

Nr oferty: StPr/24/1077Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Płocku

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Zglenickiego 42D, 09-400 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Wypełnianie wniosków niezbędnych do ubiegania się o pomoc finansową pochodzących z funduszy UE. Upowszechnianie metod produkcji rolniczej. Organizacja i prowadzenie szkoleń w zakresie wdrażania i upowszechniania postępu rolniczego. Sporządzanie kalkulacji w celu badania opłacalności produkcji rolnej.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), rolnicze
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. B
    • biegła obsługa komputera
    • dobra organizacja pracy
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: wykształcenie wyższe rolnicze lub pokrewne
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Warszawie
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Czereśniowa 98, 02-456 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu: Edyta Trojanowska
      Numer telefonu: 24 268 60 88
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Księgowanie wpłat właścicieli. Rozliczanie mediów. Sporządzanie sprawozdania finansowego rocznego dla każdej nieruchomości.
      StPr/24/0823
      data rozpoczęcia pracy od 26.09.2024
      wynagrodzenie od od 6 000 PLN

      Dbanie o higienę i podstawowe wyposażenie stanowisk pracy. Pomoc w magazynowaniu leków. Dbanie o czystość wyciągów, lodówek, boksów aseptycznych, urządzeń do mycia i sterylizacji naczyń.
      StPr/24/0827
      data rozpoczęcia pracy od 01.10.2024
      wynagrodzenie od od 4 300 PLN

      Montaż rurociągów przemysłowych. Montaż konstrukcji stalowych. Prace monterskie (np. wiercenie, cięcie blachy i rur, skręcanie elementów stalowych).
      StPr/24/0818
      data rozpoczęcia pracy od 04.11.2024
      wynagrodzenie od od 4 400 PLN

      Wykonywanie doraźnych poleceń przełożonych, dotyczących pracy; obsługiwanie korespondencji firmowej czy urzędowej; odbieranie, przełączanie rozmów telefonicznych w języku angielskim , filipińskim; planowanie i organizacja spotkań, konferencji, szkoleń itp.; nadzór nad dokumentacją firmową czy urzędową; obsługa urządzeń biurowych; możliwość delegacji po całym terenie Polski; przygotowywanie sprawozdań, raportów, prezentacji.
      StPr/24/0819

      Naliczanie płac i zleceń, sporządzanie deklaracji ZUS i PIT, przygotowywanie umów i świadectw pracy, uzgadnianie urlopów
      StPr/24/0820
      wynagrodzenie od od 4 300 do 5 000 PLN

      Dekretacja dokumentów księgowych. Wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego, weryfikacja zapisów księgowych, sporządzanie deklaracji VAT, PIT, CIT, przygotowywanie raportów i zestawień.
      StPr/24/0821

      Segregowanie i sprawdzanie dokumentów pod względem formalnym oraz przygotowywanie ich do wprowadzenia do ksiąg. Tworzenie zapisów w programie księgowym, sprawdzanie rejestrów.
      StPr/24/0822

      Wystawianie faktur, wprowadzanie do komputera, przyjmowanie towarów, przewóz towarów do klientów. Praca w godzinach 8-16.
      StPr/24/1083

      Wymiana oleju w samochodach; wymiana opon; wymiana klocków hamulocwych. praca w godzinach 7-15.
      StPr/24/1084

      Zszywanie uprzednio skrojonych elementów pościeli i artykułów pościelowych. Szycie śpiworków dziecięcych.
      StPr/24/0807
      data rozpoczęcia pracy od 24.09.2024